Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Porażka Unii z Polonią

15.05.2011 12:48 | 3 komentarze | WiZ

14 maja w meczu IV ligi Unia Racibórz przegrała u siebie Polonią Marklowice 0:1, po bramce Pacholskiego w 50 minucie.

Potyczka drużyn walczacych o utrzymanie miała wyrównany prebieg ze wskazaniem na gości z Marklowic, którzy szczególnie w pierwszej połowie stworzyli sobie więcej sytuacji na strzelenie bramki. Słabe tempo spotkania szczególnie w pierwszej połowie, nie stało na przeszkodzie obu druzynom w stwarzaniu sobie sytuacji bramkowych. Jedynego gola w meczu strzelił Pacholski 5 miut po rozpoczęciu drugiej połowy. Napastnik Poloni uderzył z 20 metrów i piłka po rykoszecie wpadła w prawy róg bramki. Po stracie bramki unici rzucili się do odrabiania strat. Stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, w których zabrakło szczęścia i skuteczności.

KP Unia Racibórz - Polonia Marklowice 0:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Pacholski 50.

KP Unia Racibórz: Kubów, Selera, Fryt, Chełchowski, Słysz, Gawryluk (Gawron 80.), Pytlik (Potaczek 60.), Kowalczyk, Rachwalski, Pawlisz, Pniewski (R. Haras 60.)

Polonia Marklowice: Kłopocki, Pacholski, Michał Skupień, Szkatuła, Paweł Basik, Miczek, Pokorny, Procek, Niekiel, Kobeszko, Młynek.