Unia Racibórz remisuje z Podbeskidziem

23.04.2011 15:40 | 9 komentarzy | WiZ

Remis z tak dobrze grającym  Podbeskidziem przyjąłbym w ciemno. - Tak na gorąco po meczu skomentował spotkanie Unii z  Podbeskidziem II  Andrzej Marców, trener KP Unia Racibórz.

W meczu 20 kolejki IV ligi rozegranym 23 kwietnia w Raciborzu KP Unia Racibórz zremisowała 2:2 z TS Podbeskidzie II Bielsko Biała. Unia bardzo szybko straciła gola, bo już w 2. minucie spotkania po strzale Jarosza. 7 minut później po dobitce z 16 metrów wyrównał Gawryluk. Jeszcze w pierwszej połowie Jarosz daje prowadzenie drużynie gości 2:1. W 64. minucie wyrównującego gola strzela Potaczek z rzutu karnego. W drużynie Podbeskidzia występowało trzech piłkarzy z pierwszoligową przeszłością: Broniewicz, Jarosz i Błasiak, oraz kilku z pierwszego zespołu.

KP Unia Racibórz - TS Podbeskidzie II Bielsko Biała 2:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Jarosz 2. 1:1 Gawryluk 9. 1:2 Jarosz 30. 2:2 Potaczek 64. (rzut karny)

Żółte kartki: Jacek Broniewicz

Sędziowie: Wiesław Grobelny, Michał Sobik, Adrian Neugebauer

KP Unia Racibórz: Kubów, Selera, Chełchowski, Słysz (Rachwalski 90.), Gawryluk (R. Haras 78.), Podstawka, Fryt, Kowalczyk, Potaczek, Pniewski, Pawlisz (Ł. Haras 80.)
Rez: Marek Prusicki, Grzegorz Gawron, Mateusz Kała.