Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

I turniej piłki siatkowej w Raciborzu

13.03.2011 22:23 | 0 komentarzy | WiZ

12-13 marca w hali sportowej OSiR przy ul. Łąkowej 33 w Raciborzu odbył się I Turniej  Piłki Siatkowej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta, w którym rywalizowało 14 drużyn.

Pierwsze miejsce w zawodach wywalczyła drużyna Straży Pożarnej Racibórz, która w finale pokonała Rafako S.A. 3:0. W meczu o trzecie miejsce P.B Budan Sp. z o.o pokonał zespół Sąd Rejonowy Racibórz 3:1. MVP turnieju został Tomasz Krauze z  Straży Pożarnej Racibórz. Najlepszymi kibicami wybrano sympatyków ekipy Sądu Rejonowego Racibórz. W zawodach oprócz sklasyfikowanych czterech zespołów wystąpiły: Straż Graniczna, KPP Racibórz, SGL Carbon Polska S.A., Zakład Karny Racibórz, VVF Sp. z o.o, Koltech Sp. z o.o, Urząd Miasta Racibórz, ZPiSdN Racibórz, ZWiK Sp. z o.o Racibórz i Henkel Polska Sp. z.o.o. Pomysłodawcą zorganizowania turnieju był Mariusz Lasek, który wraz z Pawłem Rycką i Andrzejem Badeńskim podjęli się organizacji rozgrywek, wszyscy są pracownikami SGL Carbon Polska S.A. Zwycięska drużyna Straży Pożarnej Racibórz wystąpiła w składzie: Wiesław Szczygielski, Tomasz Krauze, Sebastian Bogocz, Mariusz Struzik, Artur Kabzinski, Mirosław Hyjek i Adam Mika.