Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

Wygrana po ciężkim meczu

17.09.2009 15:18 | 0 komentarzy |
W meczu towarzyskim rozgrywanym w środę na stadionie OSiR RTP Unia Racibórz bez reprezentantek Polski uległa drużynie dziennikarzy 0:3 (0:0). Zobacz zdjęcia w galerii!

Po pierwszej wyrównanej połowie i niewykorzystanych szans na strzelenie bramki dla każdego z zespołów, druga połowa była trochę słabsza w wykonaniu zawodniczek z RTP i lepiej zagrał zespół „dziennikarzy”. Wynik meczu otworzył silnym strzałem pod poprzeczkę były zawodnik Ruchu Chorzów Stanisław Gawenda. Na 2:0 dla „dziennikarzy” podwyższa strzałem głową Klaudiusz Sewkowicz po centrze Jacka Bazana. Trzeciego gola dla drużyny „dziennikarzy” zdobył w końcówce spotkania Artura Toborka, który strzelił w lewy róg bramki Marleny Janeczek.

Skład I połowa RTP Unia: w bramce Dorota Wilk, a w polu Agnieszka Różkowska, Kamila Darda, Marta Stobba, Olga Syerova, Roksana Dziadek, Paulina Rytwińska, Agata Manczyńska, Marta Sęga, Natalia Surma i Patrycja Wiśniewska.
W II połowie weszły: Marlena Janeczek, Nikola Kaletka, Agnieszka Karcz, Renata Luberda i Patrycja Rżany zastępując: Dorotę Wilk, Paulinę Rytwińską, Olgę Syerovą, Agatę Manczyńską i Patrycję Wiśniewską.

Skład dziennikarzy: Mariusz Śrutwa, Radek Bryłka, Artur Toborek i Stanisław Gawenda Jerzy Dusik (Sport Katowice), Zbigniew Cięciała (Sport Katowice), Klaudiusz Sewkowicz (obecnie prezes piłki ręcznej kobiet Ruchu Chorzów), Paweł Zimończuk (Polskie Radio Katowice), Jacek Bazan (TVN), Krzysztof Zioło i Mariusz Ilnicki Jacek Sroka (Dziennik Zachodni), Leszek Jaźwiecki (Dziennik Zachodni), Paweł Laskosz i Waldemar Zimny (Nowiny Raciborskie).