Poniedziałek, 14 października 2024

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

LKS Studzienna II wygrywa z LKS Start II Pietrowice Wielkie na wyjeździe [ZDJĘCIA]

3 godziny temu | 0 komentarzy | KuKi

W niedzielę o 11:00 odbył się mecz między LKS Start II Pietrowice Wielkie a LKS Studzienna II w ramach IX kolejki raciborskiej C - klasy. Gospodarze objęli prowadzenie już w pierwszej połowie, zwyciężyła natomiast drużyna gości w ostatnich minutach spotkania.

LKS Start II Pietrowice Wielkie – LKS Studzienna II 2:3 (1:0)

Bramki: Olivier Roskosz 44., Kamil Gorczowski 63., – Xavier Widera (rzut karny) 74., Dawid Fiegel 76., Daniel Sulski 90+4.,

Pietrowice: Sebastian Kramarczyk, Alan Knura, Nikodem Urbas, Marcin Kozub, Szymon Tyrała, Filip Posmyk, Olivier Roskosz, Jakub Moc, Patryk Komorek, Gracjan Kosiba, Dawid Rutyna.

Rezerwa: Krzysztof Krzykała, Dominik Wawrzynek, Kasper Mizera, Oliver Gieron, Oliwer Gieroń, Filip Gronkiewicz, Krzysztof Nosal, Mateusz Cebula, Kamil Gorczowski.

Studzienna: Kamil Grycman, Grzegorz Wicha, Paweł Trzcionka, Marcin Myszakowski, Jakub Sulski, Łukasz Kubalik, Piotr Wiewrzoł, Dawid Fiegel, Paweł Wodzka, Szymon Fleger, Kacper Juraszek.

Rezerwa: Xavier Widera, Łukasz Zarembik, Daniel Sulski, Oskar Horny, Filip Jurecki, Michał Koloch.