imieniny: Teresy, Józefy, Heliodora

Mistrz Polski lepszy od JKH GKS Jastrzębie

21 godzin temu | 0 komentarzy | dud

We wtorkowy wieczór w rozegranym ''awansem'' pojedynku hokeiści JKH GKS Jastrzębie przekonali się o mocy, jaką aktualnie dysponuje rządząca i dzieląca w Tauron Hokej Lidze Re-Plast Unia Oświęcim.

Goście wygrali zasłużenie 4:1 (0:0, 2:0, 2:1), a JKH pozostaje świadomość niedosytu z połowy drugiej tercji, gdy przy wyniku 0:1 nie wykorzystali długiej podwójnej przewagi.

To był w zasadzie jedyny moment, w którym mistrz wydawał się ''do ugryzienia''. Wszystkie wtorkowe gole były dziełem zawodników z Finlandii i Szwecji - to już stała ekstraligowa rzeczywistość 2024 roku.

JKH GKS Jastrzębie - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)

• 0:1 Karjalainen - Liljewall - Ahopelto 25:50
  • 0:2 Vertanen - Karjalainen - Ahopelto 35:00
  • 0:3 Liljewall - Dziubiński - Vertanen 46:24
  • 1:3 Ronkainen - Bagin - Kuru 54:34 5/4
  • 1:4 Liljewall - Dziubiński - Vertanen 59:54

JKH GKS Jastrzębie: Lacković - Blomberg, Makela, Kaleinikovas, Kuru, Pulkkinen - Ronkainen, Bagin, Kasperlik, Kiełbicki, Urbanowicz - Kunst, Żurek, Ślusarczyk, Petras, Kral - Hanzel, Zając, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka.

źródło: jkh.pl