Piątek, 27 września 2024

imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli

ROW 1964 Rybnik pokonuje u siebie Decor Bełk [ZDJĘCIA]

22.09.2024 10:25 | 0 komentarzy | zibi

W 10 kolejce spotkań 1 ligi śląskiej ROW 1964 Rybnik pokonał na własnym boisku drużynę Decoru Bełk 2:1. Bramki dla gospodarzy strzelali: Juraszczyk oraz Czuban, a dla gości Adamski.

ROW Rybnik wygrywa w końcówce spotkania z Decorem Bełk

W meczu 10. kolejki I ligi śląskiej ROW 1964 Rybnik odniósł zwycięstwo nad Decorem Bełk, wygrywając na własnym stadionie 2:1. Pierwsza połowa była wyrównana, mimo że od 18 minuty spotkania goście grali w "10" po faulu Kołodyńskiego na wychodzącym sam na sam Mandryszu.  Od tego momentu wiele na murawie się nie wydarzyło i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części spotkania na brak emocji boiskowych nie mogliśmy narzekać. W 62. minucie wynik otworzył Juraszczyk. Zaledwie dwie minuty później, goście odpowiedzieli za sprawą Adamskiego, który doprowadził do wyrównania. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry Czuban zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Obecnie ROW Rybnik zajmuje drugie miejsce w tabeli.

ROW Rybnik - Decor Bełk 2:1 (0:0)

1-0 Juraszczyk (62 min)

1-1 Adamski (64 min)

2-1 Czuban (90+3 min)

Składy wyjściowe:

ROW: Brzozowski - Balcer, Groborz, Spratek, Dankowski, Janik, Juraszczyk, Mandrysz, Skrzyniarz, Sikora, Cywka

Trener: Dawid Jóźwiak

Decor: Kleemann- Szczęch, Kołodyński, Kolasa, Adamski, Reguła, Tront, Rasek, Warmiński, Semeniuk, Makowski

Trener: Łukasz Biliński