środa, 21 sierpnia 2024

imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Przyszłość Rogów zdobywa trzy punkty. Wygrana na wyjeździe z Dębem Gaszowice [ZDJĘCIA]

19.08.2024 12:09 | 1 komentarz | zibi

W niezwykle zaciętym meczu Przyszłość Rogów pokonała na wyjeździe Dąb Gaszowice 3:1.

Przyszłość Rogów pokonała na wyjeździe Dąb Gaszowice. Jednym z bohaterów spotkania był Kamil Kucharski (Przyszłość Rogów)

Mecz w Gaszowicach zapowiadał się niezwykle emocjonująco i tak też było. Już na samym początku spotkania gospodarze zaskoczyli i po zaledwie sześciu minutach gry otworzyli wynik spotkania. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Morawa. Jeszcze przed przerwą w 38 minucie Przyszłość Rogów doprowadziła do remisu, a bramkę strzelił Michna.

W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie. Piłkarze z Rogowa ruszyli do bardziej zdecydowanego ataku. Zaledwie 3 minuty po przerwie gola zdobył Kamil Kucharski, wyprowadzając drużynę Przyszłości na prowadzenie. W 60 minucie, padł kolejny gol, gdzie po raz drugi na listę strzelców wpisał się nie kto inny jak Kamil Kucharski, przechylając tym samym szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny.

Dąb Gaszowice — Przyszłość Rogów 1:3 (1:1)