Czwartek, 15 sierpnia 2024

imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Zwycięstwo Górnika Pszów na inaugurację rozgrywek B klasy [ZDJĘCIA]

11.08.2024 14:55 | 4 komentarze | zibi

Górnik Pszów udanie rozpoczął sezon w raciborskiej klasie B, pokonując Przyszłość II Rogów 3:1. Spotkanie zostało rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, kiedy obie drużyny prezentowały dynamiczny i ofensywny futbol.

Górnik Pszów zwyciężył z Przyszłością Rogów 3:1

Pierwsza połowa meczu między Górnikiem Pszów a Przyszłością II Rogów to popis skuteczności i zaangażowania zawodników obu drużyn. Już od pierwszego gwizdka piłkarze gospodarzy narzucili swoje tempo gry, co szybko przyniosło efekty w postaci bramek. Górnik Pszów zdołał wypracować przewagę, której nie oddał do końca pierwszej połowy.

Druga połowa przyniosła nam zdecydoiwany spadek tempa i intensywności. Mimo to, gospodarze utrzymali kontrolę nad przebiegiem meczu, nie pozwalając rywalom na odrobienie strat. Trzy punkty zdobyte na własnym stadionie to dobry start dla Górnika Pszów i oby to był dobry prognostyk na kolejne spotkania.

Górnik Pszów - Przyszłość II Rogów 3:1 (3:1)