Niedziela, 4 sierpnia 2024

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

Unia Turza i Odra Bytom Odrzański dzielą się punktami na inaugurację sezonu [ZDJĘCIA]

2 godziny temu | 1 komentarz | Z.Harazim

W pierwszej kolejce Betclic 3 Ligi, Unia Turza zremisowała 2:2 z Odrą Bytom Odrzański. Pomimo dwukrotnego prowadzenia, Unia nie zdołała utrzymać przewagi, a mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Unia Turza zremisowała swój pierwszy mecz z Odrą Bytom Odrzański

W pierwszym meczu sezonu w Betclic 3 lidze Unia Turza zremisowała 2:2 z Odrą Bytom Odrzańskim. Mecz był pełen emocji i zwrotów akcji, a obie drużyny miały swoje okazje, aby doprowadzić do zwycięstwa.

Unia rozpoczęła mecz bardzo aktywnie i już w 29. minucie objęła prowadzenie po golu Piotra Strączka. Jednak radość gospodarzy trwała krótko, bo jeszcze przed przerwą Sebastian Górski (Odra Bytom) wykorzystał rzut wolny i doprowadził do wyrównania.

W drugiej połowie obie drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Szymon Nocoń w 70. minucie ponownie wyprowadził Unię na prowadzenie, ale zaledwie dwie minuty później Oliver Zabrzeski wykorzystał zamieszanie w polu karnym i ponownie doprowadził do remisu.

Mimo dużej liczby stworzonych sytuacji bramkowych wynik meczu nie uległ już zmianie. Unia miała przewagę w posiadaniu piłki i oddała znacznie więcej strzałów na bramkę rywali, ale niestety nie przyniosło pożądanego efektu w postaci zwycięstwa.

KS Unia Turza – MKS Odra Bytom Odrzański 2:2 (1:1)

1 – 0 Piotr Strączek 29 min.

1 – 1 Sebastian Górski 39 min.

2 – 1 Szymon Nocoń 70 min.

2 – 2 Oliver Zabrzeski 72 min.