Czwartek, 20 czerwca 2024

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Naprzód Rydułtowy zwycięża z Wichrem Wilchwy i awansuje do ligi okręgowej [ZDJĘCIA]

01.06.2024 16:24 | 1 komentarz | zibi

Naprzód Rydułtowy pokonał na własnym boisku Wicher Wilchwy i awansował do klasy okręgowej. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Igor Sobala w pierwszej minucie spotkania.

Naprzód Rydułtowy z awansem do ligi okręgowej

• GKS Naprzód 23 Rydułtowy wygrał z Wichrem Wilchwy 1:0.
  • Bramkę w pierwszej minucie zdobył Igor Sobala.
  • Wygrana oznacza awans do ligi okręgowej.

W dniu dzisiejszym, na boisku pełnym sportowej pasji, GKS Naprzód 23 Rydułtowy podejmował na własnym boisku Wicher Wilchwy. Od samego początku spotkania, to drużyna Naprzodu  okazała się lepszym kreatorem, bo za sprawą przeprowadzonej szybkiej akcji wyszli już na prowadzenie w pierwszej minucie, gdzie na listę strzelców wpisał się IGOR SOBALA. Choć była to jedyna bramka w dzisiejszym spotkaniu, emocji nie brakowało. Naprzód Rydułtowy mógł wygrać to spotkanie wynikiem 3:0, lecz w dwóch sytuacjach sam na sam z bramkarzem sytuacji nie wykorzystał Daniel Janosz (Naprzód).

W przerwie meczu rozstrzygnięty został konkurs (wcześniej ogłoszony) na zaprojektowanie wejściówki na mecz. W konkursie udział wzięli uczniowie rydułtowskich szkół podstawowych, a zwycięska praca została wykorzystana jako dzisiejszy bilet. Autorką projektu została Magdalena Gajewska.