Poniedziałek, 17 czerwca 2024

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

Koniec znakomitej passy rezerw GKS-u Jastrzębie

27.05.2024 08:19 | 0 komentarzy | dud

Rezerwy GKS-u Jastrzębie, po 10 z rzędu meczach bez porażki, znalazły pogromcę. Lepsza okazała się drużyna z Krzyżanowic.

Zespół gości nie przegrał żadnego z 10 wcześniejszych spotkań, aż 9 z nich wygrywając. Tym razem jednak podopieczni Mateusza Galikowskiego źle weszli w mecz. Po kwadransie gry - w krótkim odstępie czasu - stracili 2 gole, a 2 razy na listę strzelców wpisał się Dawid Pawlusiński. Na domiar złego w 27. minucie na 3:0 dla gospodarzy podwyższył doskonale w Jastrzębiu-Zdroju znany Kamil Kostecki.

Po przerwie GKS II zaczął odrabiać straty. Kontakt złapali po strzale Wojciecha Katusa, a Mikołaj Gołofit zmniejszył straty do jednego gola. Chwilę później miejscowi mieli znów dwa gole zaliczki. Młody zespół GKS-u raz jeszcze doskoczył na jedną bramkę, za sprawą Gołofita, ale na więcej zabrakło czasu.

Następne spotkanie GKS II Jastrzębie rozegra 1 czerwca. W następną sobotę, na wyjeździe, zmierzy się z Płomieniem Połomia, a mecz rozpocznie się o godz. 15:00.

LKS Krzyżanowice - GKS II Jastrzębie 4:3 (3:0)