Poniedziałek, 24 czerwca 2024

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

26.05.2024 20:18 | 1 komentarz | (ak)

GKS Jastrzębie zwycięstwem nad rezerwami ŁKS Łódź zakończył już bieżący sezon. Unia Turza Śląska w „meczu za 6 punktów” pokonała LKS Goczałkowice. W niższych klasach rozgrywkowych mnóstwo ciekawych rezultatów, zawirowań i przetasowań. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXXIV kolejki (25.05.2024)

  • ŁKS Łódź II – GKS Jastrzębie 0:3 (0:1)
  • Wisła Puławy – Pogoń Siedlce 0:3 (0:1)
  • KKS Kalisz – Skra Częstochowa 4:1 (2:0)
  • Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca 2:3 (1:3)
  • Polonia Bytom – Lech Poznań II 3:0 (1:0)
  • Stal Stalowa Wola – Zagłębie Lubin II 2:1 (0:0)
  • Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz 1:2 (0:1)
  • Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg 3:1 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Kotwica Kołobrzeg 3:1 (1:0)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pogoń Siedlce345857:45
2.Kotwica Kołobrzeg345661:45
3.KKS Kalisz345548:32
4.Stal Stalowa Wola345444:38
5.Chojniczanka Chojnice345449:44
6.Polonia Bytom345357:48
7.Radunia Stężyca345048:45
8.Hutnik Kraków344947:43
9.Zagłębie Lubin II344648:47
10.ŁKS Łódź II344546:49
11.GKS Jastrzębie344343:48
12.Wisła Puławy344148:50
13.Olimpia Elbląg344035:46
14.Olimpia Grudziądz344035:42
15.Skra Częstochowa344040:43
16.Lech Poznań II343934:50
17.Sandecja Nowy Sącz343535:48
18.Stomil Olsztyn343430:42

III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXXII kolejki (24/26.05.2024)

  • Unia Turza Śląska – LKS Goczałkowice 1:0 (0:0)
  • Raków Częstochowa II – Pniówek Pawłowice 0:1 (0:0)
  • Carina Gubin – Warta Gorzów Wlkp. 0:1 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II 4:1 (2:0)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Gwarek Tarnowskie Góry 0:3 (0:2)
  • MKS Kluczbork – Starowice Dolne 1:2 (0:2)
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Górnik Polkowice 3:4 (1:1)
  • Lechia Zielona Góra – Śląsk Wrocław II 0:2 (0:1)
  • Ślęza Wrocław – Odra Bytom Odrzański 0:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rekord Bielsko-Biała326777:37
2.Śląsk Wrocław II326768:30
3.MKS Kluczbork325953:35
4.Górnik Polkowice325353:46
5.Pniówek Pawłowice324952:48
6.Górnik Zabrze II324652:51
7.Stilon Gorzów Wlkp.324550:43
8.LKS Goczałkowice324345:36
9.Ślęza Wrocław324259:57
10.Karkonosze Jelenia Góra324138:46
11.Lechia Zielona Góra324044:53
12.Unia Turza Śląska323848:55
13.Carina Gubin323843:52
14.Warta Gorzów Wlkp.323739:55
15.Odra Bytom Odrzański323535:41
16.Gwarek Tarnowskie Góry323342:51
17.Raków Częstochowa II322942:65
18.Starowice Dolne322335:74

Zapowiedź XXXIII kolejki (29.05/01.06.2024)

LKS Goczałkowice – Starowice Dolne (śr 17:00), Górnik Zabrze II – Carina Gubin (pt 16:00), Raków Częstochowa II – MKS Kluczbork (pt 17:00), Odra Bytom Odrzański – Unia Turza Śląska (sb 12:00), Pniówek Pawłowice – Lechia Zielona Góra (sb 12:00), Śląsk Wrocław II – Stilon Gorzów Wlkp. (sb 12:00), Górnik Polkowice – Karkonosze Jelenia Góra (sb 15:00), Warta Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław (sb 16:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:30).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXVIII kolejki (24/26.05.2024)

  • LKS Czaniec – ROW Rybnik 2:4 (0:2)
  • Decor Bełk – Orzeł Łękawica 4:1 (2:1)
  • Spójnia Landek – Odra Wodzisław Śląski 3:1 (1:0)
  • LKS Tworków – Tempo Puńców 0:3 (0:1)
  • MKS Lędziny – GKS Tychy II 0:5 (0:4)
  • Gwarek Ornontowice – Rekord Bielsko-Biała II 1:1 (1:0)
  • Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:3 (1:1)
  • Kuźnia Ustroń – Czechowice-Dziedzice 1:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu XIX kolejki (22.05.2024)

  • Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec 3:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II286389:33
2.Polonia Łaziska Górne285763:28
3.Spójnia Landek285050:32
4.Decor Bełk284860:36
5.Rekord Bielsko-Biała II284749:44
6.Kuźnia Ustroń284660:44
7.Odra Wodzisław Śląski284554:45
8.Gwarek Ornontowice284454:29
9.GKS Tychy II284456:39
10.ROW Rybnik284156:62
11.Tempo Puńców284051:59
12.Orzeł Łękawica283743:42
13.Czechowice-Dziedzice283540:44
14.LKS Tworków281834:81
15.LKS Czaniec281634:62
16.MKS Lędziny28313:126

Zapowiedź XXIX kolejki (01/02.06.2024)

MKS Lędziny – LKS Tworków (sb 11:00), Czechowice-Dziedzice – GKS Tychy II (sb 11:00), LKS Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 11:00), Polonia Łaziska Górne – Gwarek Ornontowice (sb 14:00), Decor Bełk – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Orzeł Łękawica – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Tempo Puńców – Rekord Bielsko-Biała II (sb 17:00), ROW Rybnik – Spójnia Landek (nd 14:00).