Poniedziałek, 24 czerwca 2024

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi

26.05.2024 15:36 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki z udziałem młodych piłkarzy w bardzo szybkim tempie wkroczyły na etap kluczowych rozstrzygnięć. Mecze najlepszych drużyn napawają optymizmem, bo efekty dobrze wykonanej teraz pracy treningowej będą widoczne już w niedalekiej przyszłości. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki X kolejki (26.05.2024)

  • Orzepowice – Palowice 3:2 (3:0)
  • Czerwionka – Krzyżkowice 4:3 (2:3)
  • Unia Racibórz – Pietrowice Wielkie 2:0 (1:0)
  • Baranowice-Żory – pauza

Wyniki IX kolejki (22/28.05.2024)

  • Orzepowice – Unia Racibórz 3:0 (1:0)
  • Czerwionka – Pietrowice Wielkie 5:2 (2:1)
  • Krzyżkowice – Baranowice-Żory (wt 17:00)
  • Palowice – pauza

Wynik zaległego meczu VIII kolejki (21.05.2024)

  • Palowice – Krzyżkowice 5:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czerwionka82448:8
2.Palowice71839:11
3.Orzepowice91330:25
4.Pietrowice Wielkie91318:22
5.Baranowice-Żory71011:31
6.Unia Racibórz8723:30
7.Krzyżkowice8012:50

Zapowiedź XI kolejki (02.06.2024)

Unia Racibórz – Czerwionka (nd 10:00), Orzepowice – Baranowice-Żory (nd 10:00), Pietrowice Wielkie – Palowice (nd 11:00), Krzyżkowice – pauza.


Juniorzy młodsi B1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki VIII kolejki (22/26.05.2024)

  • Boguszowice – MKS Żory 7:0 (3:0)
  • Champions Żory – Gaszowice 2:2 (0:1)
  • GKS Jastrzębie – Rapid Wodzisław Śląski 3:4 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rapid Wodzisław Śląski82146:11
2.GKS Jastrzębie81529:28
3.Gaszowice81333:16
4.Champions Żory81120:32
5.Boguszowice8718:24
6.MKS Żory8213:48

Zapowiedź IX kolejki (01/02.06.2024)

Rapid Wodzisław Śląski – MKS Żory (sb 9:30), Champions Żory – Boguszowice (sb 10:00), Gaszowice – GKS Jastrzębie (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (22/26.05.2024)

  • Grzegorzowice – Płonia Racibórz 6:1 (3:1)
  • Kuźnia Raciborska – Ocice Racibórz 3:2 (1:1)
  • Gracz Lyski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Grzegorzowice71840:11
2.Kuźnia Raciborska61329:17
3.Ocice Racibórz7715:25
4.Płonia Racibórz6615:39
5.Gracz Lyski6312:19

Zapowiedź IX kolejki (02.06.2024)

Płonia Racibórz – Kuźnia Raciborska (nd 11:00), Ocice Racibórz – Gracz Lyski (nd 11:00), Grzegorzowice – pauza.


Juniorzy młodsi B2III Liga Wojewódzka (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki X kolejki (25.05.2024)

  • Czernica – Palowice 2:6 (1:2)
  • Krzyżkowice – Markowice 0:2 (0:0)
  • Tworków – Champions Żory 14:0 (5:0)
  • Rogów – pauza

Wyniki IX kolejki (22.05.2024)

  • Palowice – Rogów 2:1 (1:0)
  • Markowice – Tworków 1:3 (0:2)
  • Czernica – Champions Żory 1:3 (0:1)
  • Krzyżkowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice82448:9
2.Tworków91945:17
3.Rogów81642:14
4.Markowice71525:9
5.Czernica9416:36
6.Champions Żory946:62
7.Krzyżkowice8314:49

Zapowiedź XI kolejki (01/02.06.2024)

Krzyżkowice – Tworków (sb 10:00), Markowice – Rogów (nd 10:00), Palowice – Champions Żory (nd 10:00), Czernica – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki VIII kolejki (25/26.05.2024)

  • Rowień – Moszczenica 0:5 (0:1)
  • UKS Ruptawa – Gotartowice 6:3 (5:1)
  • Gołkowice – Stanowice 1:20 (0:7)
Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.UKS Ruptawa82134:10
2.Stanowice81963:14
3.Moszczenica81834:13
4.Gotartowice81028:40
5.Rowień838:27
6.Gołkowice807:70

Zapowiedź IX kolejki (01/02.06.2024)

Gotartowice – Moszczenica (sb 10:00), Gołkowice – Rowień (sb 12:00), Stanowice – UKS Ruptawa (nd 17:00).