Piątek, 5 lipca 2024

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Unia Turza remisuje ze Ślęzą Wrocław [ZDJĘCIA]

12.05.2024 15:55 | 0 komentarzy | zibi

W rozegranym meczu 29. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3), Unia Turza zremisowała ze Ślęzą Wrocław 2:2

Unia Turza remisuje w 29. kolejce spotkań 3 ligi grupy 3 ze Ślęzą Wrocław

Unia Turza weszła w mecz bardzo przyzwoicie już w pierwszej połowie. Po trafieniu Michała Gałeckiego i Przemysława Brychlika prowadzili 2:0 do przerwy. Jednak Ślęza Wrocław wróciła do gry w drugiej połowie, szybko zmniejszając straty po rzucie karnym wykorzystanym przez Roberta Pisarczuka oraz po strzale Oliwera Jakucia zza pola karnego, goście doprowadzili do remisu 2:2. Mimo kilku szans na zmianę wyniku, żadna drużyna nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola. Jeśli Unia Turza chce zachować swoje miejsce w trzeciej lidze, musi podjąć natychmiastowe działania w celu poprawy swojej gry. Nie wystarczy jedynie grać ofensywnie w pierwszej połowie, by potem tracić punkty w drugiej. Konieczne jest znalezienie równowagi, skuteczności i determinacji na każdym etapie meczu. W przeciwnym razie perspektywa spadku może stać się coraz bardziej realna.

KS UNIA TURZA –  KS ŚLĘZA WROCŁAW 2:2 (2:0)

1 – 0 Michał Gałecki 15 min. (głową)

2 – 0 Przemysław Brychlik 25 min.

2 – 1 Robert Pisarczuk 50 min. (rzut karny)

2 – 2 Oliwer Jakuć 62 min.

Widzów: 150.

KS UNIA TURZA: Wiktor Gorel – Wojciech Wenglorz, Mateusz Bodzioch, Bartosz Chęciński, Michał Mazur – Dominik Klimkiewicz (86. Konrad Stisz), Patryk Witkowski, Michał Gałecki, Natan Wysiński (86. Jakub Kuczera), Sławomir Musiolik – Przemysław Brychlik (68. Jakub Zawierucha).

Rezerwowi: Marcin Musioł, Aboubacar Conde, Marcel Wramba, Mateusz Cywka, Maksymilian Marczak.

Trener: Dariusz Kłus

KS ŚLĘZA WROCŁAW: Sebastian Sobolewski – Aleksander Kifert (37. Kamil Olek), Jakub Zawadzki, Miłosz Kozik – Medeiro Marino Dornellas Gabriel Afonso, Robert Pisarczuk, Przemysław Marcjan, Jakub Jabłoński – Oliwer Jakuć (88. Błażej Jakóbczyk), Filip Michalski (88. Jakub Murat), Mikołaj Wawrzyniak.

Rezerwowi: Szymon Majchrzak, Błażej Bagiński, Oskar Hampel, Kacper Pierożak.