Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi

21.04.2024 15:04 | 0 komentarzy | (ak)

Chłodna aura nie jest sprzymierzeńcem młodych piłkarzy w grze o mistrzowskie punkty. Rywalizacja juniorów i trampkarzy w każdy weekend dostarcza wielu ciekawych rozstrzygnięć, które po ostatnim gwizdku bieżącego sezonu zbilansują cały dorobek. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki III kolejki (20/21.04.2024)

  • Krzyżkowice – Czerwionka 1:5 (0:3)
  • Palowice – Orzepowice 7:0 (3:0)
  • Pietrowice Wielkie – Unia Racibórz 3:2 (0:2)
  • Baranowice-Żory – pauza

Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wynik meczu: Baranowice-Żory – Krzyżkowice 0:4, jako walkower 3:0 na korzyść drużyny gospodarzy.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czerwionka3913:1
2.Palowice2611:2
3.Orzepowice3410:12
4.Baranowice-Żory233:5
5.Pietrowice Wielkie336:13
6.Unia Racibórz214:5
7.Krzyżkowice303:12

Zapowiedź IV kolejki (27/28.04.2024)

Czerwionka – Unia Racibórz (sb 14:30), Baranowice-Żory – Orzepowice (nd 10:00), Palowice – Pietrowice Wielkie (nd 12:00), Krzyżkowice – pauza.


Juniorzy młodsi B1III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (19/20.04.2024)

  • MKS Żory – Boguszowice 4:4 (2:2)
  • Gaszowice – Champions Żory 2:3 (0:2)
  • Rapid Wodzisław Śląski – GKS Jastrzębie 14:1 (6:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rapid Wodzisław Śląski3621:7
2.Champions Żory3610:11
3.GKS Jastrzębie3612:15
4.Boguszowice347:7
5.Gaszowice335:7
6.MKS Żory318:16

Zapowiedź IV kolejki (27/28.04.2024)

Boguszowice – Champions Żory (sb 9:00), GKS Jastrzębie – Gaszowice (sb 9:00), MKS Żory – Rapid Wodzisław Śląski (nd 12:30).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki III kolejki (21/24.04.2024)

  • Ocice Racibórz – Kuźnia Raciborska 3:3 (0:2)
  • Gracz Lyski – Gmina Lubomia 3:0 (wo) drużyna gości oddała mecz walkowerem
  • Płonia Racibórz – Grzegorzowice (śr 17:30)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Grzegorzowice2614:2
2.Kuźnia Raciborska359:7
3.Gmina Lubomia346:5
4.Ocice Racibórz3410:18
5.Gracz Lyski336:7
6.Płonia Racibórz204:10

Zapowiedź IV kolejki (27/28.04.2024)

Gracz Lyski – Ocice Racibórz (sb 10:00), Gmina Lubomia – Grzegorzowice (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Płonia Racibórz (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B2III Liga Wojewódzka (Podokręg Racibórz i Rybnik)

Wyniki III kolejki (20/21.04.2024)

  • Champions Żory – Tworków 0:5 (0:3)
  • Palowice – Czernica 7:1 (2:0)
  • Markowice – Krzyżkowice 11:0 (3:0)
  • Rogów – pauza

Wynik przełożonego meczu VI kolejki (17.04.2024)

  • Tworków – Rogów 3:3 (3:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice3915:2
2.Tworków4715:10
3.Markowice2617:4
4.Rogów3416:7
5.Czernica313:11
6.Champions Żory312:19
7.Krzyżkowice201:16

Zapowiedź IV kolejki (27/28.04.2024)

Champions Żory – Palowice (sb 9:00), Tworków – Krzyżkowice (sb 10:00), Rogów – Markowice (nd 10:00), Czernica – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (20/21.04.2024)

  • Gotartowice – UKS Ruptawa 3:6 (2:3)
  • Stanowice – Gołkowice 13:0 (4:0)
  • Moszczenica – Rowień 6:0 (1:0)
Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Moszczenica3913:1
2.Stanowice3721:5
3.UKS Ruptawa368:6
4.Gotartowice3413:12
5.Rowień302:12
6.Gołkowice303:24

Zapowiedź IV kolejki (27/28.04.2024)

Rowień – Gołkowice (sb 10:00), UKS Ruptawa – Stanowice (nd 9:30), Moszczenica – Gotartowice (nd 15:00).