Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Komunikat KS Jastrzębski Węgiel

19.04.2024 09:57 | 1 komentarz | dud

Odnosząc się do środowego meczu w rzeszowskiej Hali Podpromie Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel pragnie wyrazić następujące stanowisko.

Komunikat KS Jastrzębski Węgiel
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Treść komunikatu:

Jako Klub jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu widowiska, jakie zafundowały kibicom oba zespoły. Nasza radość jest tym większa, że to nasza drużyna wyszła zwycięsko z tego fantastycznego pojedynku. Jak podkreślają eksperci i komentatorzy, było to jedno z najlepszych i najbardziej emocjonujących spotkań PlusLigi w tym sezonie.

Atmosferę siatkarskiego święta zakłócił jednak pewien incydent na trybunach rzeszowskiej hali z udziałem jednego kibica. Podobnie jak organizator meczu Asseco Resovia Rzeszów stanowczo potępiamy wszelkie przejawy agresji słownej, mowy nienawiści i nie godzimy się na ewidentne zakłócenie tak wspaniałych wydarzeń sportowych, jakimi są mecze siatkówki rozgrywane w Polsce.

Tego typu zachowania są przez nas nieakceptowalne i apelujemy o ich zaprzestanie, gdyż burzą one pozytywny wizerunek rozgrywek siatkarskich stawianych za wzór w kraju oraz za granicą.

Biuro Prasowe Jastrzębski Węgiel


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl