Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Nowy sezon Bike Atelier MTB Maraton

17.04.2024 12:31 | 0 komentarzy | dud

Cykl maratonów kolarstwa górskiego Bike Atelier MTB Maraton wystartował w 2015 roku. W nadchodzącym sezonie 2024 obchodzony będzie jubileusz dziesięciolecia istnienia Bike Atelier MTB Maratonu.

Nowy sezon Bike Atelier MTB Maraton
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Początek w najbliższą niedzielę (21 kwietnia) w Czerwionce-Leszczynach, gdzie po raz drugi z rzędu zainauguruje się sezon kolarski. Miasteczko zawodów zlokalizowane będzie na Targowisku Miejskim w Czerwionce-Leszczynach.

Aktywna niedziela dla wszystkich

Zapraszamy do udziału w naszych wyścigach kolarskich, które są prawdziwą przygodą dla każdego, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Na czterech różnych dystansach: Pro, Hobby, Family i Mini, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla tych, którzy szukają prawdziwej adrenaliny i chcą zmierzyć się z trasą na której rywalizują licencjonowani zawodnicy, mamy wyścig Pro. To tu spotykają się najlepsi, gotowi na wyzwania najdłuższej i najbardziej wymagającej trasy.

Dla osób, które kochają kolarstwo, ale wolą rywalizację w bardziej przyjaznej atmosferze, idealny będzie dystans Hobby.

Na najkrótszym dystansie odbywają się rywalizacje Mini jest to trasa dla wszystkich którzy chcieliby wystartować po raz pierwszy i sprawdzić swoją formę na dystansie ok. 20 km.

A jeśli chcecie poczuć magię kolarskich zmagań w rodzinnej atmosferze, na tę samą trasę serdecznie zapraszamy do rywalizacji Family, gdzie dzieci do 14 roku życia startują jadąc ze swoimi opiekunami.

Niech nasze wyścigi będą okazją do nowych doświadczeń, emocji i wspólnego świętowania pasji kolarskiej. Dołącz do naszej społeczności i razem odkrywajmy radość z pedałowania.

Wyścigi dla dzieci KIDO

Uwielbiamy kibicować najmłodszym! Podczas każdej edycji Bike Atelier MTB Maratonu stawiamy na rywalizację w wyścigach dziecięcych KIDO, gdzie dominuje dobra zabawa na dystansach dostosowanych do wieku i umiejętności zawodników. 

W tym sezonie w strefie KIDO czekają na najmłodszych dodatkowe atrakcje w formie gier i zabaw z animatorami.

Dla kogo ten wyścig?

Dla dzieci, które potrafią jeździć na rowerze lub w przypadku najmłodszych dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rowerem. Dla tych, którzy lubią rywalizować lub chcą poznać smak wyścigu.

Dlaczego warto wystartować?

Każdy start może być fantastyczną przygodą i okazją do aktywnego spędzenia czasu z całą rodziną. Liczy się nie tylko wynik, ale też gorący doping rodziców, rodzeństwa czy też przyjaciół.

Zapisy Kido możliwe są jedynie w dniu wydarzenia, w specjalnej strefie Kido na terenie miasteczka zawodów.

Kalendarz cyklu Bike Atelier MTB Maraton 2024

  • 21/04 Czerwionka-Leszczyny,
  • 19/05 Tarnowskie Góry,
  • 16/06 Babice/Chrzanów/Trzebinia,
  • 30/06 Jeleśnia – Puchar Polski w Maratonie MTB,
  • 14/07 Bielsko-Biała – Puchar Polski w Maratonie MTB,
  • 18/08 Psary,
  • 8/09 Żarki,
  • 15/09 Rzyki/Czarny Groń,
  • 28/09 Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do rywalizacji

Zapisy uczestników odbywają się internetowo na stronie www.zapisy.mktime.pl. Wszystkie szczegóły można również znaleźć na oficjalnej stronie www.bikeateliermaraton.pl. Dodatkowo można zarejestrować się w dniu wyścigu w biurze zawodów, w najbliższy weekend biuro otwarte będzie również w sobotę wieczorem.

źródło: Michał Górny


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl