Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

imieniny: Piotra, Rity, Angeliny

Unia Turza bezradna w starciu ze Stilonem Gorzów - punkty uciekają gospodarzom [ZDJĘCIA]

15.04.2024 09:40 | 1 komentarz | zibi

Unia Turza Śląska doznała porażki 0:1 w meczu ze Stilonem Gorzów po rozczarowującym występie w pierwszej połowie. Pomimo poprawy w drugiej części gry, nieudane próby, w tym niecelny rzut karny Sławomira Musiolika oraz niewykorzystana okazja przez Gałeckiego, przyniosły drużynie Turzy jedynie utratę ważnych punktów.

Unia Turza traci kolejne punkty w starciu z Stilonem Gorzów w 25.kolejce

Unia Turza Śląska nie zdołała wyjść zwycięsko ze starcia z zespołem Stilonu Gorzów, przegrywając 0:1. Pomimo lepszej gry w drugiej części meczu, kiedy to Unia stworzyła kilka obiecujących okazji, nie zdołali oni pokonać skutecznej obrony Stilonu. Największą szansę na wyrównanie wyniku mieli po przyznaniu rzutu karnego w 55. minucie, jednak Sławomir Musiolik nie trafił do siatki (video na naszym Instagramie). Pechowy występ Unii, której brak skuteczności po raz kolejny kosztował utratę cennych punktów. Pomimo dwóch stuprocentowych akcji z udziałem Gałeckiego i Musiolika, drużyna Turzy nie zdołała odwrócić losów meczu na swoją korzyść, opuszczając boisko z gorzkim smakiem porażki.