Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

14.04.2024 20:19 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżące rozgrywki nabrały już właściwego rytmu i potwierdzają, że runda wiosenna będzie sporym wyzwaniem dla nieco słabszych kadrowo zespołów. W miniony weekend znów odnotowaliśmy dużo niespodzianych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXVIII kolejki (12/15.04.2024)

  • GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa 2:0 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Polonia Bytom 0:1 (0:1)
  • Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 0:0
  • KKS Kalisz – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (1:1)
  • Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 0:0
  • Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków 2:2 (1:1)
  • Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg 1:3 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Radunia Stężyca 2:0 (1:0)
  • ŁKS Łódź II – Lech Poznań II (pn 18:15)

Wyniki zaległych meczów XXV kolejki (09/10.04.2024)

  • Lech Poznań II – GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)
  • Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie Lubin II 1:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pogoń Siedlce284946:35
2.KKS Kalisz284741:26
3.Kotwica Kołobrzeg284653:40
4.Chojniczanka Chojnice284236:33
5.Polonia Bytom284041:39
6.Radunia Stężyca284036:36
7.Stal Stalowa Wola284033:34
8.Zagłębie Lubin II283942:39
9.ŁKS Łódź II273940:37
10.Hutnik Kraków283938:38
11.Skra Częstochowa283633:32
12.Lech Poznań II273631:39
13.Olimpia Elbląg283431:39
14.Wisła Puławy283342:43
15.GKS Jastrzębie283333:38
16.Olimpia Grudziądz283029:36
17.Stomil Olsztyn282924:33
18.Sandecja Nowy Sącz282829:41

Zapowiedź XXIX kolejki (19/22.04.2024)

Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce (pt 19:00), Polonia Bytom – KKS Kalisz (pt 20:30), Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy (sb 12:30), Sandecja Nowy Sącz – Hutnik Kraków (sb 17:30), Lech Poznań II – Stal Stalowa Wola (nd 12:00), Radunia Stężyca – GKS Jastrzębie (nd 13:00), Zagłębie Lubin II – Chojniczanka Chojnice (nd 14:00), Kotwica Kołobrzeg – ŁKS Łódź II (nd 14:00), Olimpia Elbląg – Stomil Olsztyn (pn 18:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (12/13.04.2024)

  • Unia Turza Śląska – Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 (0:1)
  • Odra Bytom Odrzański – Pniówek Pawłowice 1:1 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Górnik Polkowice 2:0 (1:0)
  • LKS Goczałkowice – Raków Częstochowa II 0:0
  • Starowice Dolne – Lechia Zielona Góra 4:1 (2:1)
  • Carina Gubin – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (2:2)
  • Ślęza Wrocław – Karkonosze Jelenia Góra 3:0 (3:0)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Śląsk Wrocław II 0:0
  • Gwarek Tarnowskie Góry – MKS Kluczbork 2:3 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II255558:26
2.Rekord Bielsko-Biała255558:27
3.MKS Kluczbork255446:22
4.Górnik Zabrze II254044:35
5.Ślęza Wrocław253651:46
6.Górnik Polkowice253638:40
7.Lechia Zielona Góra253539:42
8.LKS Goczałkowice253435:28
9.Pniówek Pawłowice253439:40
10.Stilon Gorzów Wlkp.253334:32
11.Karkonosze Jelenia Góra253232:38
12.Odra Bytom Odrzański252730:35
13.Unia Turza Śląska252735:44
14.Gwarek Tarnowskie Góry252731:40
15.Carina Gubin252733:45
16.Warta Gorzów Wlkp.252730:47
17.Raków Częstochowa II252235:54
18.Starowice Dolne251727:54

Zapowiedź XXVI kolejki (20/21.04.2024)

Śląsk Wrocław II – Górnik Zabrze II (sb 12:00), Raków Częstochowa II – Odra Bytom Odrzański (sb 12:30), Pniówek Pawłowice – Warta Gorzów Wlkp. (sb 14:00), Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (sb 14:00), Górnik Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 15:00), Stilon Gorzów Wlkp. – Starowice Dolne (sb 16:00), Karkonosze Jelenia Góra – Unia Turza Śląska (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – LKS Goczałkowice (sb 17:00), MKS Kluczbork – Carina Gubin (nd 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXI kolejki (13/17.04.2024)

  • LKS Tworków – LKS Czaniec 2:3 (0:2)
  • Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski 1:2 (0:0)
  • GKS Tychy II – Spójnia Landek 3:1 (1:1)
  • Orzeł Łękawica – Gwarek Ornontowice 1:1 (1:1)
  • Tempo Puńców – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:5 (2:2)
  • Rekord Bielsko-Biała II – Polonia Łaziska Górne 3:1 (2:0)
  • Kuźnia Ustroń – Decor Bełk (wt 17:00)
  • MKS Lędziny – ROW Rybnik (śr 17:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała II214560:23
2.Polonia Łaziska Górne214148:18
3.Gwarek Ornontowice213740:14
4.Odra Wodzisław Śląski213740:29
5.Spójnia Landek213534:22
6.GKS Tychy II213136:32
7.Rekord Bielsko-Biała II213135:38
8.Orzeł Łękawica213036:25
9.Decor Bełk203034:23
10.Tempo Puńców213038:44
11.ROW Rybnik203039:46
12.Kuźnia Ustroń192537:33
13.Czechowice-Dziedzice212329:32
14.LKS Tworków211833:57
15.LKS Czaniec201625:41
16.MKS Lędziny2009:96

Zapowiedź XXII kolejki (20/21.04.2024)

Polonia Łaziska Górne – Tempo Puńców (sb 14:00), Gwarek Ornontowice – Kuźnia Ustroń (sb 15:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – MKS Lędziny (sb 15:00), Odra Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica (sb 17:00), Decor Bełk – GKS Tychy II (sb 17:00), Spójnia Landek – LKS Tworków (sb 17:00), LKS Czaniec – Rekord Bielsko-Biała II (sb 17:00), ROW Rybnik – Czechowice-Dziedzice (nd 11:00).