Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

25.02.2024 18:55 | 0 komentarzy | (ak)

Bardzo dużo ekip naszego regionu zaliczyło kolejne mecze sparingowe. Na korekty i eksperymenty zostało niewiele czasu, ponieważ w wyższych klasach rozgrywkowych już niebawem usłyszymy pierwszy gwizdek rundy wiosennej. Sprawdź rezultaty 54 spotkań.

Piłkarskie sparingi – wyniki z 23/25.02.2024
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • KS Unia Turza Śląska – MFK Frýdek Místek 0:1 (0:1)
  • KS Decor Bełk – MKS Ruch Zdzieszowice 4:0 (3:0)
  • Zagłębie Sosnowiec II – Odra Wodzisław Śląski 5:2 (0:0)
  • LKS Naprzód 32 Syrynia – KS Polonia Marklowice 7:2 (5:1)
  • LKS Forteca Świerklany – LKS Tempo Puńców 2:1 (2:1)
  • LKS Krzyżanowice – KS Przyszłość Rogów 2:2 (1:1)
  • KS Płomień Połomia – LKS Kończyce Małe 8:2 (5:0)
  • KS Czarni Gorzyce – LKS Silesia Lubomia 2:1 (0:1)
  • LKS Ruch Stanowice – KRS TKKF Sokół Chwałęcice 7:3 (2:0)
  • KS Górnik Radlin – KS Górnik Boguszowice 3:0 (1:0)
  • LKS Granica Ruptawa – LKS Wisła Wielka 3:0 (2:0)
  • LKS 1908 Nędza – LKS Tempo Paniówki 2:5 (0:3)
  • MKS Concordia Knurów – LKS Naprzód Czyżowice 3:2 (2:1)
  • GKS Jastrzębie II – KKS Spójnia Zebrzydowice 8:0 (4:0)
  • FC Dolní Benešov – Unia Racibórz 4:6 (1:3)
  • LKS Górki Śląskie – LKS Zameczek Czernica 1:8 (1:4)
  • GKS Dąb Gaszowice – KS Wicher Wilchwy 1:1 (1:0)
  • LKS Studzienna – GLKS Włókniarz Kietrz 3:2 (0:1)
  • LKS Odra Nieboczowy – LKS Płomień Ochojec 3:4 (3:1)
  • KS Baranowice-Żory – LKS Start Pietrowice Wielkie 1:4 (0:1)
  • KS 1905 Krzanowice – GKS Naprzód-23 Rydułtowy 3:7 (0:3)
  • KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS 07 Markowice 1:5 (1:2)
  • LKS Pawłów – KS Twardawa 4:9 (0:4)
  • LKS Buk Rudy – LZS Odrzanka Dziergowice 5:1 (2:0)
  • LKS Zabełków – MKS Czerwionka 3:9 (1:6)
  • KS Pietraszyn – LKS Zwonowice 4:1 (2:0)
  • LKS Czarni Nowa Wieś – TS Górnik Pszów 6:2 (2:2)
  • LKS Lyski – LKS Płomień Kobyla 3:4 (1:2)
  • LKS Jedność Jejkowice – LKS Gwiazda Skrzyszów 8:3 (7:1)
  • LKS Borowik Szczejkowice – KS Fortuna Wyry 1:5 (0:1)
  • KS Płomień Czuchów – UKS Quo Vadis Makoszowy 3:4 (0:2)
  • KS Rymer Rybnik – KS Piast Przyrów 2:3 (1:1)
  • LKS Polonia Łaziska – LKS Zryw Jastrzębie-Bzie 1:2 (1:0)
  • LKS Orzeł Jankowice – TKKF Jedność Grabownia-Golejów 1:3 (1:1)
  • TKKF Zuch Orzepowice – LKS Wilki Wilcza 2:4 (1:1)
  • MKS 32 Radziejów-Popielów – LKS Naprzód 46 Zawada 2:1 (1:1)
  • LKS Wojnowice – LKS Olza Pogwizdów 3:4 (0:1)
  • KS Czarni Gorzyce II – LKS Silesia Lubomia II 0:9 (0:2)
  • LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS 25 Kokoszyce 4:4 (3:2)
  • LKS Cyprzanów – LKS Owsiszcze 2:2 (1:0)
  • LKS Ruch Bolesław – LKS Ocice Racibórz 2:1 (1:1)
  • LKS Wypoczynek Buków – LKS Rozwój Bełsznica II 6:1 (6:0)
  • KS Sygnały Gotartowice – LKS Brzezie 2:4 (0:3)
  • KS Szczerbice – KS ROW 1964 Rybnik (A1)* 1:3 (1:2)
  • KS 27 Gołkowice – KS Przyszłość Rogów II 2:2 (1:1)
  • LKS Dąb Dębieńsko – LKS Orzeł Stanica 5:3 (2:1)
  • GKS Pierwszy Chwałowice – LKS Unia Książenice 2:1 (1:1)
  • KP Kamień – LKS Płomień Ochojec II 1:1 (1:0)
  • LKS Adamowice – GKS Dąb Gaszowice II 0:4 (0:3)
  • SKF Rowień – LKS Strażak Pielgrzymowice 2:4 (2:2)
  • LKS Bojanów – LZS Polonia Ściborzyce Wielkie 0:7 (0:1)
  • LKS Ruda Kozielska – KS Korona Bargłówka 2:1 (1:1)
  • KS Kornowac – KS Wielopole 1:1 (1:0)
  • LKS Żar Szeroka – LKS Skrbeńsko 0:1 (0:1)

 (A1)* – drużyna juniorów