imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Odra Wodzisław rozegrała kolejny mecz sparingowy

20.02.2024 15:20 | 0 komentarzy | dud

W sobotnie popołudnie Odra Wodzisław Śląski zmierzyła się z KS Chełmek.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana jednak z przewagą Odry. Drużyny stworzyły sobie parę dogodnych sytuacji, lecz to Niebiesko-Czerwoni mieli lepszą skuteczność i poskutkowało to strzeleniem dwóch bramek.

Chełmek natomiast zdobył bramkę po stałym fragmencie i do szatni drużyny schodziły przy wyniku 2:1. Druga połowa była znacznie słabsza w wykonaniu podopiecznych Michała Czyża. W drugiej części spotkania to gospodarze byli częściej przy piłce. Pierwsza bramka dla piłkarzy z Chełmka padła po ich dobrej akcji, natomiast bramka, która ustaliła końcowy wynik padła po rzucie rożnym.

KS Chełmek - Odra Wodzisław Śląski 3:2 (1:2)

składy Odry:

I połowa: Zając – Słodowy, Wilczek, Kłosek, Gącik, Wodnicki, Test., Pawełek, Test., Gajda, Test.

II połowa: Wrzosek – Słodowy, Karwot, Skorupa, Kopała, Polak, Test., Laskowski, Test., Powroźnik, Test.

Bramki: Kłosek, Wodnicki.

Trener: Michał Czyż

źródło: odra.wodzislaw.pl