środa, 28 lutego 2024

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

GKS Jastrzębie zwycięzcą turnieju RAP CUP 2016

28.11.2023 14:57 | 0 komentarzy | dud

W minioną niedzielę na hali w Boguszowicach byliśmy świadkami wielkiego piłkarskiego święta w Rybniku dla najmłodszych piłkarzy rocznika 2016, którzy rywalizowali w I turnieju zimowym, organizowanym przez Akademię UKS RAP Rybnik pod nazwą RAP CUP 2023.

GKS Jastrzębie zwycięzcą turnieju RAP CUP 2016
Fot. UKS RAP Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od godziny 9:00 można było oglądać zacięte spotkania chłopców i dziewczyn, którzy pokazali się z najlepszej strony dając z siebie wszystko na parkiecie boguszowickiej hali. Spotkania obfitowały w piękne akcje indywidualne, parady bramkarskie i piękne bramki, które cieszyły oczy licznie zgromadzonych kibiców.

Niepokonani tego dnia byli piłkarze z Akademii GKS Jastrzębie, którzy z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce, tuż za nimi znalazła się drużyna LKS Woszczyce, a podium w ostatnim meczu zapewniła sobie Unia Racibórz, która o punkt wyprzedziła Akademię Górnika Zabrze. W turnieju świetnie zaprezentowały się również drużyny Lukam Skoczów, UKS Warszowice oraz gospodarz UKS RAP Rybnik. 

W turnieju z pokaźną liczbą bramek królem strzelców został zawodnik GKS-u Jastrzębie, najlepszym zawodnikiem został wybrany zawodnik Górnika Zabrze, a bramkarzem zawodnik Unii Racibórz. Ponadto każdy uczestnik został nagrodzony medalem, a drużyna pucharem tak aby każdy po wydarzeniu wyjechał z Rybnika z uśmiechem na twarzy. 

Wszystkim drużynom podziękowano za udział w turnieju, a już 10 grudnia w akcji zobaczymy aż dziesięć drużyn rocznika 2017.

źródło: UKS RAP Rybnik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl