Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

GKS Jastrzębie zwycięzcą turnieju RAP CUP 2016

28.11.2023 14:57 | 0 komentarzy | dud

W minioną niedzielę na hali w Boguszowicach byliśmy świadkami wielkiego piłkarskiego święta w Rybniku dla najmłodszych piłkarzy rocznika 2016, którzy rywalizowali w I turnieju zimowym, organizowanym przez Akademię UKS RAP Rybnik pod nazwą RAP CUP 2023.

Od godziny 9:00 można było oglądać zacięte spotkania chłopców i dziewczyn, którzy pokazali się z najlepszej strony dając z siebie wszystko na parkiecie boguszowickiej hali. Spotkania obfitowały w piękne akcje indywidualne, parady bramkarskie i piękne bramki, które cieszyły oczy licznie zgromadzonych kibiców.

Niepokonani tego dnia byli piłkarze z Akademii GKS Jastrzębie, którzy z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce, tuż za nimi znalazła się drużyna LKS Woszczyce, a podium w ostatnim meczu zapewniła sobie Unia Racibórz, która o punkt wyprzedziła Akademię Górnika Zabrze. W turnieju świetnie zaprezentowały się również drużyny Lukam Skoczów, UKS Warszowice oraz gospodarz UKS RAP Rybnik.

W turnieju z pokaźną liczbą bramek królem strzelców został zawodnik GKS-u Jastrzębie, najlepszym zawodnikiem został wybrany zawodnik Górnika Zabrze, a bramkarzem zawodnik Unii Racibórz. Ponadto każdy uczestnik został nagrodzony medalem, a drużyna pucharem tak aby każdy po wydarzeniu wyjechał z Rybnika z uśmiechem na twarzy.

Wszystkim drużynom podziękowano za udział w turnieju, a już 10 grudnia w akcji zobaczymy aż dziesięć drużyn rocznika 2017.

źródło: UKS RAP Rybnik