Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

13.09.2023 17:24 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2023 (część 2)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Rybnik)

GKS Naprzód 23 Rydułtowy

Przybyli: Mateusz Kubiniok (Płomień Połomia), Sebastian Pielczyk (Dąb Gaszowice), Paweł Idziak (Radziejów-Popielów), Kacper Gołek (Lyski), Daniel Janosz (Strzelec Rzuchów), Fabian Baraniecki (Pstrążna), Michał Janosz (WSP Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Paweł Kośmider, Jakub Czediwoda, Kamil Szulczyk i Kacper Świątek (z drużyny juniorów), Kacper Gryboś (wznowił treningi).

Ubyli: Karol Bodziony, Kamil Elias, Jan Pawelec, Kajetan Dyl i Kamil Kocur (Silesia Lubomia), Adrian Folmert (Lyski), Bartosz Olszyna i Wojciech Olszyna (Zameczek Czernica).

KS Rymer Rybnik

Przybyli: Krzysztof Piełka (Płomień Ochojec), Filip Wasiuta (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Jakub Paszenda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Gudov Grigorij, Bartosz Zabczyński, Patryk Wojtczak i Andrzej Koźliński (nie wznowili treningów).

KS Polonia Marklowice

Przybyli: Patryk Dudziński (Unia Turza Śląska), Dawid Reguła (Naprzód Czyżowice), Dawid Brodawka (Gwiazda Skrzyszów), Krzysztof Cyran (Dzimierz), Grzegorz Seidel, Tomasz Grycman i Michał Siodmok (wolni zawodnicy).

Ubyli: Jakub Cielusek (Czarni Gorzyce), Karol Wita (Unia Turza Śląska II), Tomasz Pudełko i Michał Adamczyk (Baranowice-Żory).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Kevin Siwczyk (Dąb Gaszowice), Mateusz Jabłonka (Zameczek Czernica), Marcin Kaczmarczyk (Sygnały Gotartowice), Filip Adamiec i Karol Smyczek (Forteca Świerklany – z drużyny juniorów), Mateusz Myśliwiec (wznowił treningi).

Ubyli: Dominik Wardenga (Czarni Nowa Wieś).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Jarosław Ostrzołek i Bartosz Wietecha (Górnik Radlin), Grzegorz Makarski (Start Mszana), Jarosław Wojaczek (Lyski), Dawid Pochcioł i Kamil Sobik (Zuch Orzepowice), Kamil Bujok (Sygnały Gotartowice), Łukasz Wenglorz (Zwonowice), Michał Brzezina (wolny zawodnik).

Ubyli: Rafał Kotala (Nędza), Kacper Powiecko (Górnik Radlin), Adam Bober i Szymon Owczarek (Raszczyce), Patryk Szopa (Górnik Boguszowice).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Dawid Nieszporek (Lyski), Szymon Zniszczoł (Pierwszy Chwałowice), Adam Omiotek, Mateusz Chmielewski i Kamil Zmonarski (Kamień), Marek Malcher (wolny zawodnik), Jakub Bryś (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mikołaj Bzdziuch (Dąb Gaszowice), Andrzej Mika (Radziejów-Popielów), Dawid Pochcioł i Kamil Sobik (Jedność Jejkowice), Marek Tomas (nie wznowił treningów).

LKS Baranowice-Żory

Przybyli: Marcin Sobczak (Zameczek Czernica), Tomasz Pudełko i Michał Adamczyk (Polonia Marklowice), Dawid Buchalik (Płomień Ochojec).

Ubyli: Kamil Szymura (Start Mszana).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Kacper Sopniewski, Mateusz Gliwicki i Hugo Borowski (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Kamil Tlałka, Piotr Szulik i Mateusz Niewelt (wolni zawodnicy), Patryk Tudzież i Mateusz Tudzież (wznowili treningi).

Ubyli: Krzysztof Piełka (Rymer Rybnik), Dawid Buchalik (Baranowice-Żory), Łukasz Kolarczyk (Jedność Grabownia-Golejów).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Mateusz Morawa i Szymon Plewka (Pierwszy Chwałowice), Patryk Szopa (Jedność Jejkowice), Robert Peterko (Sygnały Gotartowice), Itodo Obiechina (Rangers Enugu), Dorian Matusik (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Patryk Cygan, Michał Wowra, Bartosz Walendowski, Kuba Iżykiewicz i Szymon Ławicki (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kacper Gojny i Bartosz Kocjan (Radziejów-Popielów), Karol Szypuła i Rafał Tecław (KS Świerklany), Patryk Cędrowski (kontuzja).

LKS Orzeł Jankowice

Przybyli: Paweł Kubik (Zwonowice), Bartłomiej Bojmel i Kamil Cyganik (wolni zawodnicy), Mateusz Muras i Szymon Wiśniewski (wznowili treningi).

Ubyli: Jakub Radecki i Dawid Cichy (Radziejów-Popielów), Łukasz Kierszniak (Sygnały Gotartowice), Patryk Langer i Kacper Raniszewski (Orzeł Palowice – do drużyny juniorów), Grzegorz Hoła (nie wznowił treningów).

LKS Polonia Łaziska

Przybyli: Dawid Szymura (trener), Krzysztof Sadowski (Granica Ruptawa), Dawid Sadowski (Olza Godów), Dawid Papierok i Artur Gorzała (Rozwój Bełsznica), Sebastian Foszmańczyk (Orzeł Miedary), Marcin Kłosok (z drużyny juniorów).

Ubyli: Wiesław Herda (trener), Dawid Biernat (Radziejów-Popielów), Robert Szpak (Naprzód Krzyżkowice), Paweł Kaszta (Gołkowice), Marcin Marcol (Skrbeńsko), Martin Čopik (Sokol Věřňovice), Dawid Jordan (kontuzja), Łukasz Błanik, Rafał Lubszczyk, Miłosz Krzywodajć i Dawid Dzierżęga (nie wznowili treningów).

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Damian Cichecki (trener), Arkadiusz Kindalski (Płomień Połomia), Mateusz Marcol (Czarni Nowa Wieś), Kacper Gojny i Bartosz Kocjan (Górnik Boguszowice), Dawid Biernat (Polonia Łaziska), Andrzej Mika (Zuch Orzepowice), Jakub Radecki i Dawid Cichy (Orzeł Jankowice), Denis Firla (Gwiazda Skrzyszów), Igor Biernacki (Sygnały Gotartowice), Jakub Goraus i Rafał Herda (wolni zawodnicy), Paweł Rudny (wznowił treningi).

Ubyli: Zbigniew Raczyński (trener), Jakub Koch (Dąb Gaszowice), Szymon Wawrzonkowski i Paweł Tomecki (Płomień Czuchów), Paweł Idziak (Naprzód Rydułtowy), Kamil Domański (Sygnały Gotartowice), Dominik Jóźwiak (KS Świerklany), Mirosław Banasik (Warszowice), Grzegorz Furtok (Studzienice).

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Piotr Mika (Spójnia Zebrzydowice), Arkadiusz Styczeń (Gwiazda Skrzyszów), Szymon Zbieszczyk (Kokoszyce), Dawid Wagiera (Odra Centrum Wodzisław Śląski).

Ubyli: Michał Dziadosz (Unia Turza Śląska II), Kamil Kubica (kontuzja).

KS Płomień Czuchów

Przybyli: Szymon Wawrzonkowski i Paweł Tomecki (Radziejów-Popielów), Maciej Mosgalik (Dąb Dębieńsko), Dawid Pragnący (Kamień), Sebastian Bednarz (Decor Bełk II), Michał Kurpanik (wolny zawodnik).

Ubyli: Wojciech Papiernik (Markowice), Sebastian Żak i Adrian Koczot (Kornowac).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Maciej Stopa (Ruch Stanowice), Mateusz Witek (Czerwionka), Dawid Buchalik (Baranowice-Żory II), Rafał Brzezina i Karol Paryła (Decor Bełk II), Rafał Wielosik, Paweł Wilczewski i Sebastian Szaboń (wolni zawodnicy).

Ubyli: Kamil Oporski (Kamień), Mariusz Urbańczyk (Halniak Targanice), Miłosz Bronner (Zorza Pęgów).

 


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.