Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

13.09.2023 17:24 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2023 (część 2)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Studzienna

Przybyli: Bartosz Ochyj (Czarni Nowa Wieś), Szymon Niedziela (Raszczyce), Maciej Paskuda (wznowił treningi).

Ubyli: Damian Botorek (Markowice), Dawid Szymiczek (Cyprzanów).

LKS 07 Markowice

Przybyli: Damian Botorek (Studzienna), Tomasz Tiebler (Zgoda Zawada Książęca), Patryk Luda (Cyprzanów), Jakub Aksman (Wicher Płonia Racibórz), Wojciech Papiernik (Płomień Czuchów), Paweł Klimas, Michał Knura, Mateusz Dominik, Krzysztof Frańczuk i Wojciech Kulak (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Radecki (Naprzód Borucin), Rafał Wita i Bartosz Kura (Płomień Kobyla).

KS Unia Turza Śląska II

Przybyli: Łukasz Kubica (Przyszłość Rogów), Karol Wita (Polonia Marklowice), Michał Dziadosz (Wicher Wilchwy), Wojciecha Ogierman (Naprzód Czyżowice – z drużyny trampkarzy), Michael Flavio Dos Santos Stigliano (WSP Wodzisław Śląski).

Ubyli: Daniel Podbioł (Forteca Świerklany), Wojciech Zgrzendek i Łukasz Dryja (Rozwój Bełsznica), Kamil Brachmański i Andrzej Chlebik (Poltent Inter Krostoszowice).

KS Pietraszyn

Przybyli: Tomasz Siegmund (Górnik Radlin), Kamil Rogalski (Silesia Lubomia), Aleksander Święty (Jedność Grabownia-Golejów), Adrian Wawrzyczek (ROW Rybnik – z drużyny juniorów).

Ubyli: Andrzej Macyszyn (Polonia Ściborzyce Wielkie).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Piotr Glenc i Kamil Kucharski (Unia Turza Śląska), Mateusz Sitnik (Pawłów), Dawid Wendelberger (Wypoczynek Buków), Tomasz Kamczyk i Dominik Kula (wznowili treningi).

Ubyli: Łukasz Kubica (Unia Turza Śląska II), Jakub Rybarz (Rozwój Bełsznica).

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Adrian Matera (Naprzód Czyżowice), Jakub Rybarz (Przyszłość Rogów), Fabian Zając  (Chałupki), Wojciech Zgrzendek i Łukasz Dryja (Unia Turza Śląska II), Seweryn Świerczek (Naprzód Zawada), Krzysztof Komisarczyk (Wypoczynek Buków), Kacper Wojtczak (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Kacper Pytlik (Gmina Lubomia), Adrian Gaszczyk, Grzegorz Tomala i Wojciech Hetmaniok (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dawid Jankowski (Naprzód Syrynia), Dawid Papierok i Artur Gorzała (Polonia Łaziska).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Tomasz Kabut (Unia Turza Śląska), Michał Kolorz (Silesia Lubomia), Michał Tkocz i Michał Kozielski (Gmina Lubomia), Aleksander Dembowy (wznowił treningi).

Ubyli: Paweł Kowol (Czarni Nowa Wieś), Robert Matuszek (Wypoczynek Buków), Mateusz Adamczyk (kontuzja).

KS Kolejarz Chałupki

Przybyli: Fabian Kaczor (Unia Racibórz), Piotr Gołąbek (Krzyżanowice), Adrian Dawid (Zabełków), Dominik Kupka (Owsiszcze), Grzegorz Wolnik i Grzegorz Pytlik (Olza Godów), Michał Niemiec (Gmina Lubomia), Kacper Madeja (Krzyżanowice – z drużyny juniorów), Paweł Matuszek (wolny zawodnik).

Ubyli: Michał Gabor (Zabełków), Fabian Zając (Rozwój Bełsznica), Jarosław Brachman (Rapid Wodzisław Śląski).

LKS Zabełków

Przybyli: Michał Gabor (Chałupki), Michał Warzeszka (Owsiszcze), Piotr Musiolik (Decor Bełk II), Mateusz Madeja i Kamil Sedlaczek (Krzyżanowice II).

Ubyli: Przemysław Gieglis i Kamil Pabian (Granica Ruptawa), Adrian Dawid (Chałupki), Marek Świrzewski (Pawłów), Szymon Lechocki (Górnik Pszów).

LKS Lyski

Przybyli: Kamil Pragnący (Górnik Radlin), Adrian Folmert (Naprzód Rydułtowy), Adam Konsek, Mateusz Musioł i Michał Gwoździk (Zgoda Zawada Książęca), Olaf Kłosek i Daniel Farasiewicz (Naprzód Zawada), Marcin Broniewicz (Pilszcz).

Ubyli: Dawid Wawoczny (Dąb Gaszowice), Jacek Wolski (Naprzód Syrynia), Jarosław Wojaczek (Jedność Jejkowice), Kacper Gołek (Naprzód Rydułtowy), Dawid Nieszporek (Zuch Orzepowice), Łukasz Kuczera (Górki Śląskie), Michał Zięba (Orzeł Branice).

LKS Raszczyce

Przybyli: Jakub Kowalczyk (SEMP Ursynów), Kamil Sobieraj (Pierwszy Chwałowice), Adam Bober i Szymon Owczarek (Jedność Jejkowice), Jacek Depta (Wypoczynek Buków), Andrzej Miensopust (Zgoda Zawada Książęca), Mateusz Wuwer i Kajetan Florkowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Michał Górny (Silesia Lubomia), Szymon Niedziela (Studzienna), Roman Kowalczyk (Ocice Racibórz), Arkadiusz Kłoda (kontuzja).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Filip Gembalczyk (Nędza), Paweł Kowol (Odra Nieboczowy), Dominik Wardenga (Polonia Niewiadom), Adrian Piechula (Jedność Jejkowice – z drużyny juniorów), Patryk Pendzich (wolny zawodnik), Martin Bugdol i Artur Pietrek (wznowili treningi).

Ubyli: Bartosz Ochyj (Studzienna), Mateusz Marcol (Radziejów-Popielów), Szymon Kubala i Kamil Kubala (Płomień Kobyla), Zbigniew Grasman (kontuzja).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Patryk Hoinza (Zwonowice), Patryk Konieczny (Ruda Kozielska), Michał Kosteczko (Jedność Grabownia-Golejów).

Ubyli: nikt.

LKS Pawłów

Przybyli: Marek Świrzewski (Zabełków), Jacek Herok (Brzezie), Mikołaj Tapper i Adam Jurczyk (Ocice Racibórz), Marcin Kramarczyk (Naprzód Zawada), Mateusz Trzęsiński (Polonia Ściborzyce Wielkie), Bartosz Dominik (Orzeł Branice).

Ubyli: Mateusz Sitnik (Przyszłość Rogów), Marcin Stasiowski (Stal Kuźnia Raciborska), Paweł Karczewski i Przemysław Ekiert (Grzegorzowice), Rafał Wiglenda (Gamów), Wojciech Klecha (Cyprzanów), Rafał Fojcik (Krzanowice), Filip Radoń (Brzezie), Bartosz Remień (Twardawa), Edward Kowalczyk, Damian Słupina i Andrzej Wiglenda (zakończyli grę).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Mieczysław Masłowski (trener), Rafał Fojcik (Pawłów), Arkadiusz Jasny (Bojanów). 

Ubyli: Tomasz Makarski (trener), Michael Daniszewski (Wojnowice).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Łukasz Chałupiński (Pilszcz), Dawid Modła i Aleksander Modła (wznowili treningi).

Ubyli: Jakub Ziemkiewicz (Unia Racibórz), Sylwester Miazga (Cyprzanów).