Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Wysokie zwycięstwo LKS-u Raszczyce nad Jednością Jejkowice [ZDJĘCIA]

08.06.2023 22:08 | 1 komentarz | tom

W czwartek na boisku przy ulicy Szkolnej w Raszczycach miał miejsce mecz 28 kolejki klasy okregowej Rybnik-Racibórz. LKS BraxTon Raszczyce podjął na swoim boisku LKS Jedność Jejkowice.

Gospodarze zdecydowanie lepiej rozpoczęli te spotkanie. Dwie bramki zdobyte w pierwszej połowie rozjuszyły przeciwników, którym nie udało się zdobyć ani jednego gola w pierwszej części spotkania. Jejkowice od momentu wyjścia z szatni po przerwie znacznie podkręcili tempo. Zawodnicy Jedności sprawnie prowadzili piłkę szybkimi podaniami co trochę zaskoczyło gospodarzy. Po kilku minatuach przewaga Raszczyc zmniejszyła się po zamieszaniu w ich polu karnym. Ci jednak nie dali się wybić z rytmu i kilkanaście minut później strzelili gola na 3:1. W końcowych minutach kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.

LKS BraxTon Raszczyce – LKS Jedność Jejkowice 5:1 (2:0)

Bramki: Sebastian Obara 18., Roman Kowalczyk 45.+1, Kacper Szweda 69. 90.+2, Wojciech Grzybek 90.+1 - Rafał Kotala 49.

Żółte kartki: Wojciech Grzybek (Raszczyce).

Raszczyce: Dawid Buczek, Wojciech Grzybek, Maciej Kocztorz (85. Michał Górny), Kacper Kowalczyk, Roman Kowalczyk, Dawid Nepelski, Sebastian Obara, Tomasz Okraszewski, Marcin Stachurski, Mateusz Stebel, Kacper Szweda. Trener: Bartłomej Socha.

Jejkowice: Tomasz Berger, Kamil Kapłanek (61. Kamil Dziwoki), Rafał Kotala, Mateusz Mitręga, Kamil Mrozek, Szymon Piskula, Paweł Podleśny (77. Szymon Jordan), Kacper Powiecko (63. Franciszek Zynek), Patryk Szopa (70. Szymon Owczarek), Piotr Szymura (46. Mateusz Piecha), Łukasz Wolski (46. Krzysztof Wypchoł). Trener: Krzysztof Pawlaszczyk.