Piątek, 22 września 2023

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Hajer Indoor Triathlon w Jastrzębiu-Zdroju. 75 zawodników sprawdziło się w trzech dyscyplinach sportowych

30.05.2023 09:52 | 0 komentarzy | d

Wśród zawodników, którzy stanęli na podium, pierwsze miejsce zdobył Artur Ozimek, drugie miejsce przypadło Krystianowi Albrechtowi, a trzecie miejsce zajął Przemysław Skrzyszowski. To właśnie oni wykazali się nie tylko determinacją, ale także imponującą kondycją, zdolnościami technicznymi i wolą walki.

Hajer Indoor Triathlon w Jastrzębiu-Zdroju. 75 zawodników sprawdziło się w trzech dyscyplinach sportowych
Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje możliwości, pokonać własne słabości i poczuć niepowtarzalną atmosferę rywalizacji (fot. Andrzej Klocek)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spośród zapisanych 84 zawodników, stawiło się i wystartowało 75 osób. - Warto podkreślić, że atmosfera panująca na imprezie była niezwykle entuzjastyczna i pełna sportowej rywalizacji - wspomina organizator wydarzenia Adam Cieślak.

Wydarzenie nie ograniczało się tylko do sportowych zmagań. Na terenie zawodów można było podziwiać również pokaz ekskluzywnych samochodów, co stanowiło dodatkową atrakcję dla uczestników i widzów. Tego dnia w Jastrzębiu zgromadziła się prawdziwa społeczność triathlonowa, która dzieliła się swoimi doświadczeniami i pasją do tego wyjątkowego sportu.

Hajer Indoor Triathlon w Jastrzębiu-Zdroju okazał się nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do integracji społeczności triathlonowej oraz promocji aktywnego trybu życia. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje możliwości, pokonać własne słabości i poczuć niepowtarzalną atmosferę rywalizacji na dystansie 300 metrów pływania, 15 kilometrów jazdy na rowerze stacjonarnym oraz 3 kilometry biegu na bieżni tartanowej.

Warto dodać, że darczyńcą wydarzenia Hajer Indoor Triathlon została Fundacja JSW, dzięki której w dużej mierze udało się zorganizować imprezę.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. (d)