Poniedziałek, 24 czerwca 2024

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

12.04.2023 11:20 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w minionym okienku transferowym nieco skromniej „przemeblowały” swoje składy osobowe. Zapraszamy do lektury.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2023 (cz. 4)
Marcin Stasiowski został piłkarzem Stali Kuźnia Raciborska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 2 (Podokręg Racibórz)

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Marcin Stasiowski (Pawłów).

Ubyli: Tomasz Badura (Górki Śląskie).

LKS Ruda Kozielska

Przybyli: Patryk Konieczny (Buk Rudy), Łukasz Kopiec (wolny zawodnik).

Ubyli: nikt.

KS Przyszłość Rogów II

Przybyli: Sebastian Jaszczak (Naprzód Zawada), Patryk Warzeszka (Olszynka Olza), Kacper Goraus (Rozwój Bełsznica).

Ubyli: Joachim Waszek (nie wznowił treningów).

KS Olszynka Olza

Przybyli: Daniel Zagórski i Adrian Pioch (wznowili treningi).

Ubyli: Patryk Warzeszka (Przyszłość Rogów II).

LKS Zwonowice

Przybyli: Patryk Hoinza i Paweł Kubik (Buk Rudy), Kamil Zbroszczyk i Paweł Pradela (wznowili treningi).

Ubyli: Filip Hamerski (Cyprzanów), Sebastian Szymański (Woszczyce).

LKS Adamowice

Przybyli: Łukasz Adamczyk (wolny zawodnik), Łukasz Bochenek, Mateusz Stoś, Sebastian Naumowicz, Piotr Grzybek i Paweł Turek (wznowili treningi).

Ubyli: Rafał Wita (Markowice), Andrzej Marek (kontuzja).

LKS Zameczek Czernica II

Przybyli: Rafał Ochojski (trener), Wojciech Tlon i Alan Czerniejewski (wznowili treningi).

Ubyli: Radosław Olszyna (trener), Adrian Dera (kontuzja).

LKS Dzimierz

Przybyli: Krzysztof Krakowczyk (trener), Robert Rogalski (SC Schollbrunn), Tomasz Piechaczek (wznowił treningi).

Ubyli: Wojciech Brzenczek (trener), Sławomir Wieczorek i Marcin Sułgut (nie wznowili treningów).

LKS Pstrążna

Przybyli: Szymon Kiljan (Szczerbice), Kamil Wieczorek, Rafał Niesłańczyk, Jakub Gatnar i Paweł Bezuch (Płomień Kobyla), Fabian Baraniecki i Krzysztof Błaszczyk (wolni zawodnicy).

Ubyli: Michał Biczysko (Jedność Jejkowice), Artur Kosik (Dąb Gaszowice II), Adam Gardian (Strzelec Rzuchów), Igor Enerlich (Gracz Lyski), Sebastian Cornik (kontuzja).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Adam Gardian (Pstrążna), Ryszard Piotrowski (Szczerbice), Filip Mokry (wolny zawodnik), Jacek Karpiński (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.