Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2023 (cz. 2)

29.03.2023 16:44 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera garść ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w raciborskiej i rybnickiej A klasie. Zapraszamy do lektury.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2023 (cz. 2)
Robert Tkocz został piłkarzem Kolejarza Chałupki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Rybnik)

LKS Ruch Stanowice

Przybyli: Arkadiusz Suchiński (Dąb Gaszowice), Damian Koleczko (Baranowice), Adrian Marek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dariusz Czempiel (Płomień Czuchów), Kacper Modlich (nie wznowił treningów).

KS Rymer Rybnik

Przybyli: Łukasz Koźliński i Andrzej Koźliński (Baranowice), Jakub Gamrot (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mateusz Kardynalski (Górnik Radlin).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Arkadiusz Sokołowicz (Jedność Jejkowice), Marcin Miczajka (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

KS Polonia Marklowice

Przybyli: Emil Adamczyk (Górnik Radlin), Kamil Sobol (Wypoczynek Buków).

Ubyli: Filip Sachs (Naprzód Czyżowice), Kamil Komraus (Orzeł Jankowice).

GKS Naprzód 23 Rydułtowy

Przybyli: nikt.

Ubyli: Kacper Janik i Dominik Porąbka (Czarni Nowa Wieś), Paweł Idziak (Radziejów-Popielów), Łukasz Handschuh (nie wznowił treningów).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Jakub Pochwyt (Kamień II).

Ubyli: Dominik Wardenga (Pietraszyn), Dariusz Walencinowicz, Maciej Chłodek i Jonasz Wojaczek (nie wznowili treningów).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Dawid Niestrój (Górnik Boguszowice).

Ubyli: Kamil Kapłanek (Jedność Jejkowice), Marcin Łowicki (Górki Śląskie).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Kamil Muras (Jastrzębie II), Jakub Kasperski (Sokół Chwałęcice), Igor Biernacki (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Olaf Sowa, Wiktor Sałaciński, Jan Szulc, Kamil Czapla i Mateusz Sowa (wolni zawodnicy).

Ubyli: Szymon Piskula (Jedność Jejkowice), Mateusz Adamczyk (Odra Nieboczowy), Kamil Śliż (Radziejów-Popielów), Kamil Zmonarski i Mateusz Chmielewski (Kamień).

LKS Baranowice

Przybyli: Paweł Badura (wznowił treningi).

Ubyli: Damian Koleczko (Ruch Stanowice), Łukasz Koźliński i Andrzej Koźliński (Rymer Rybnik), Daniel Kuźnik (Zryw Bąków), Piotr Wnuk (kontuzja).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Dawid Niestrój (Zuch Orzepowice), Kacper Wnukowski (Iskra Głogoczów).

LKS Orzeł Jankowice

Przybyli: Kamil Komraus (Polonia Marklowice), Mateusz Kurzydym (Górnik Radlin II), Dominik Jabłonka i Paweł Wicha (wolni zawodnicy), Łukasz Wiśniewski (wznowił treningi).

Ubyli: Bartosz Ściepura (kontuzja).

LKS Start Mszana

Przybyli: Grzegorz Makarski (Jedność Jejkowice), Dmytro Skrynnyk (Unia Turza Śląska II), Błażej Waniek (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Polonia Łaziska

Przybyli: Wiesław Herda (trener), Rafał Lubszczyk (Zabełków), Dawid Kuźdub (Rozwój Bełsznica), Dawid Mrozek (Gołkowice), Dawid Dzierżęga (Naprzód Krzyżkowice), Łukasz Błanik (Pierwszy Chwałowice II).

Ubyli: Dariusz Owczarczyk (trener), Robert Stańkusz (Gwiazda Skrzyszów), Daniel Bielaczek (Górnik Radlin), Adam Hojka i Karol Kowol (kontuzje).

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Paweł Idziak (Naprzód Rydułtowy), Krzysztof Janoszek (Lyski), Kamil Śliż (Sygnały Gotartowice), Szymon Wawrzonkowski (Kamień), Mirosław Banasik (Żar Szeroka), Sebastian Urbaś (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Podolak (Sokół Chwałęcice), Mateusz Rynkiewicz (kontuzja), Dominik Jóźwiak, Szymon Michalski i Wacław Janduda (nie wznowili treningów).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Marcin Kielbratowski (wolny zawodnik).

Ubyli: Mateusz Słupik i Sebastian Baszak (Czerwionka).

KS Decor Bełk II

Przybyli: Michał Bidziński (Silesia Lubomia), Mikołaj Cich (Concordia Knurów).

Ubyli: Paweł Golba (Sokół Orzesze), Leszek Szejka (zakończył grę).


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.