Wtorek, 19 marca 2024

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Drugi dzień koszykarskich zmagań o awans do I ligi [ZDJĘCIA]

25.03.2023 22:43 | 0 komentarzy | tom

W Arenie Rafako rozgrywany jest turniej półfinałowy o awans do I ligi koszykówki kobiet. W drugim dniu koszykarki zmierzyły się z kolejnymi rywalkami. Tego dnia o zwycięstwie w obu spotkaniach decydowało tylko kilka punktów.

Jako pierwsze w sobotę na parkiet weszły zawodniczki KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski oraz MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Łomianki początkowo zbudowały wysoką przewagę nad rywalkami, które po przerwie ruszyły z odwetem i szybko wyrównały wynik spotkania. W zaciętej końcówce lepsza okazała się Ostrovia.

Gospodynie swoje drugie spotkanie rozegrały z drużyną MKS-u Pałac Młodzieży Tarnów. Obie drużyny prowadziły grę na podobnym poziomie przez całe spotkanie. Dopiero ostatnie minuty zdecydowały o zwycięstwie Tarnowa. Zdjęcia z meczu MKS - RKK rozpoczynają się od numeru 39 w galerii.

Wyniki poszczególnych spotkań turnieju półfinałowego o awans do I Ligi Koszykówki Kobiet:

KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MKS Pałac Młodzieży Tarnów 64:46 (20:9, 13:18, 13:13, 18:6)

SMS PZKosz Łomianki II – RKK AZS Racibórz 61:47 (14:10, 16:13, 19:11, 12:13)

KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski – SMS PZKosz Łomianki II 63:58 (10:21, 15:12, 23:15, 15:10)

MKS Pałac Młodzieży Tarnów – RKK AZS Racibórz 62:58 (13:10, 14:18, 19:18, 16:12)

Turniej półfinałowy o awans do I ligi koszykówki kobiet - kliknij żeby przejść do galerii zdjęć