Czwartek, 1 sierpnia 2024

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

Raciborska SKAZA "w chuligańskim stylu" wywalczyła II miejsce na zawodach tanecznych [ZDJĘCIA]

12.12.2022 15:54 | 0 komentarzy | kama

Piękny prezent świąteczny sprawili sobie i nam seniorzy z grupy Street Dance, którzy zajęli 2 miejsce na X Zderzeniach Tanecznych w Krapkowicach.

Piękny prezent świąteczny sprawili sobie i nam seniorzy z grupy Street Dance. Fot. RCK

W minioną sobotę 10 grudnia 22 tancerzy dzielnie walczyło o tytuł w kategorii pow. 15 lat. W choreografii Manueli Krzykały, przygotowywane przed turniejem przez Marysię Krzemień w iście „chuligańskim” stylu dziewczyny wywalczyły drugie miejsce.

W zmaganiach tanecznych brali również udział tancerze tańczący modern&contemporary czyli Grochy i Seniorki z Mini Formacji niestety tym razem bez miejsc na podium.

To było piękne święto tańca, w którym prezentowały się grupy z najróżniejszych szkół tańca. W tych zmaganiach, gdzie trzeba opanować stres, nie pomylić się i zatańczyć na 120%, naszych młodych tancerzy wspierali dzielnie rodzice: mamy przygotowywały fryzury, a tatusiowie dbali o aprowizację. Za to serce, zaangażowanie oraz doping na trybunach tych najwierniejszych kibiców serdecznie dziękujemy! Szczególne podziękowania wędrują do Pawła Rycki za zorganizowanie wyjazdu.

Zwycięstwa są ważne, bo m.in. dla nich jeździ się na turnieje, ale niemniej ważne są przyjaźń, wzajemne wsparcie, emocje jakie dają sobie tancerze i ich rodzice, a także doświadczenia na przyszłość z udziału w takich wydarzeniach.