środa, 1 lutego 2023

imieniny: Brygidy, Ignacego, Renaty

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

27.11.2022 21:15 | 0 komentarzy | (ak)

Każdy zespół rozegrał już przynajmniej jeden mecz XX edycji HLPN. Kilka spotkań zakończyło się ciekawymi rezultatami, dlatego warto na bieżąco śledzić rywalizację, która z upływem czasu będzie jeszcze atrakcyjniejsza. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki II weekendu (27.11.2022)

  • SOLIDUM-Usługi Brukarskie – PRD Kühn 2:5 (1:4)

Sylwester Miazga, Filip Posmyk – Krzysztof Krzyżok 2, Marcin Malinowski, Jakub Białas, Mateusz Słodowy.

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Galaktikos 11:2 (5:1)

Szymon Gardawski 4, Damian Krueger 3, Michał Płowucha 2, Kacper Ziemkiewicz, Kamil Glenc – Karol Knura, Mateusz Kubiniok.

  • Harpagany Au – Stopiw Garage 4:9 (0:4)

Denis Kocur, Natan Skraba, Piotr Święty, Maksymilian Konopacki – Denis Waś 4, Bartosz Stebel, Kamil Sobol, Aleksander Goralczyk, Adrian Wierzgoń, Radosław Grabarczyk.

  • Piękny Trawnik – Ada Salon Fryzjerski 11:4 (5:3)

Patryk Goły 4, Szymon Kalisz 2, Kamil Szlufarski 2, Michał Rycka 2, Adam Jachim – Sebastian Kapinos 2, Artur Potaczek 2.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik2619:10
2.PRD Kühn269:5
3.M&D Metallbau GmbH2317:10
4.Stopiw Garage2312:9
5.Galaktikos237:14
6.SOLIDUM-Usługi Brukarskie102:5
7.Harpagany Au104:9
8.Ada Salon Fryzjerski207:15

Zapowiedź III weekendu (03/04.12.2022)

Ada Salon Fryzjerski – SOLIDUM-Usługi Brukarskie (sb 20:00), Stopiw Garage – Marek&Dariusz Metallbau GmbH (nd 17:00), Galaktikos – Piękny Trawnik (nd 18:00), PRD Kühn – Harpagany Au (nd 19:00).


II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki II weekendu (26/27.11.2022)

  • EterKilometer – AmeWi-Bruk 1:7 (0:5)

Michael Kiszka – Tomasz Kabut 2, Paweł Grud 2, Kevin Gawlik, Jakub Kądzioła, Fabian Kaczor.

  • LKS Zielone Żubry – Arka Jarka 7:3 (4:0)

Dominik Siedlaczek 3, Michael Daniszewski 2, Michał Jaroszek, Szymon Matczak – Dominik Noga, Marcin Starodębski, Kacper Krupa.

  • Instal DWT – Boxy Group 6:6 (2:5)

Łukasz Janeta 3, Jacek Kolorz, Marcin Wita, Krzysztof Frydrych – Krzysztof Bajer 3, Rafał Jegliczka 2, Dawid Starok.

  • Ululani FC – FC Łapanka 5:11 (2:4)

Przemysław Warło 3, Dominik Piekorz 2 – Łukasz Bawoł 6, Krzysztof Łukaszczyk 2, Dawid Toporowski, Krzysztof Czach, Krzysztof Janicki.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.AmeWi-Bruk2616:1
2.FC Łapanka1311:5
3.LKS Zielone Żubry137:3
4.Boxy Group116:6
4.Instal DWT116:6
6.Ululani FC105:11
7.EterKilometer101:7
8.Arka Jarka203:16

Zapowiedź III weekendu (04.12.2022)

Instal DWT – Ululani FC (nd 20:00), Boxy Group – AmeWi-Bruk (nd 21:00).


II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki II weekendu (26/27.11.2022)

  • Concrete DM – MK Loft 0:13 (0:4)

Mateusz Okrent 4, Adrian Czuliński 3, Michał Wyrzykowski 2, Kacper Kowalczyk, Arkadiusz Jasny, Mateusz Pientka, Aliaksandr Vinnichuk.

  • Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz – Palbud 3:7 (1:2)

Dawid Myśliwiec, Jakub Konopacki, Adam Urbański – Paweł Czogalla 2, Eliasz Rudek 2, Michał Grzesik 2, Thomas Przybyła.

  • HimelJob Praca w Austrii – K-Instal 5:3 (2:0)

Patryk Solich 2, Sebastian Sekuła, Adrian Himel, Dawid Pohlmann – Bartosz Popow 2, Sebastian Flut.

  • Janeta Lubomia – Trza Siec 1:10 (1:3)

Kamil Biły – Kamil Koczor 4, Mateusz Sowa 3, Mateusz Gawron 2, Szymon Kubala.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palbud2410:6
2.MK Loft1313:0
3.Trza Siec1310:1
4.HimelJob Praca w Austrii135:3
5.K-Instal216:8
6.Bad Boys Browar Zamkowy103:7
7.Janeta Lubomia101:10
8.Concrete DM100:13

Zapowiedź III weekendu (03/04.12.2022)

Janeta Lubomia – MK Loft (sb 21:00), Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz – HimelJob Praca w Austrii (nd 16:00).


Galeria z kilku niedzielnych meczów dostępna TUTAJ