Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

KS Nautilus zdobywcą 47 medali w Pucharze Polski

26.03.2018 14:11 | 6 komentarzy | kb

O dużym sukcesie mogą mówić zawodnicy Klubu Sportowego Nautilus, którzy podczas Klubowego Pucharu Polski (24-25 marca) w Olecku zdobyli 47 medali - 20 złotych, 16 srebrnych, 11 brązowych. W klasyfikacji generalnej daje to drugą pozycję.

KS Nautilus zdobywcą 47 medali w Pucharze Polski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najlepszą zawodniczką imprezy została jastrzębska zawodniczka Zuzanna Rzepka. W poszczególnych kat. wiekowych w klasyfikacji generalnej oprócz wspomnianej Zuzanny Rzepki pierwsze miejsca na podium zdobyły:  Sonia Kiliszewska i Magdalena Gorys , natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się Martyna Kwapisz.

Zawodnicy z Jastrzębia łącznie zdobyli 47 medali z czego 20 złotych ,16 srebrnych oraz 11. brązowych medali.

Bardzo dobrze wypadli najmłodsi zawodnicy zdobywając wiele medali jak również ustanawiając wiele rekordów życiowych

Fantastycznie zaprezentowały się zespołu sztafetowe w tym głównie ostatnia sztafeta kobiet na dystansie 4x50 m BF.  Była to bardzo widowiskowa konkurencja i ostatecznie nasza sztafeta zdobyła 1 miejsce wyprzedzając po fenomenalnym finiszu zespół gospodarzy - Amfiprion Olecko o zaledwie 0,08 sek.

Każdy z zawodników mógł startować w max 4 konkurencjach indywidualnych oraz 2 sztafetach. Najwięcej złotych medali dla Nautilusa zdobyli: Zuzanna Rzepka - 4 złote medale , Gorys Magdalena 3 złote medale, Pelaczyk Jakub 2 złote medale, Kiliszewska Sonia 2 złote medale, Oszkiel Wiktoria 2 złote medale, oraz po jednym złotym krążku wywalczyli Mik Miłosz i Oszkiel Tatiana i Kiliszewska Stefania.

Wykaz medalistów:
 

KS Nautilus Jastrzębie
Złote medale zdobyli
Chłopców, 25m AP Kat.D PELACZYK Jakub 05                         09.59
Mężczyzn, 50m SF Kat.D PELACZYK Jakub 05                         21.37
Mężczyzn, 200m SF Kat.D MIK Miłosz 05                                1:57.77
Dziewcząt, 25m AP Kat.D KILISZEWSKA Sonia 06                   10.03
Kobiet, 50m BF Kat.B KILISZEWSKA Stefania 02                      24.82
Kobiet, 50m AP Kat.B RZEPKA Zuzanna 01                               18.59
Kobiet, 50m SF Kat.B RZEPKA Zuzanna 01                               19.37
Kobiet, 50m BF Kat.C GORYS Magdalena 04                             24.16
Kobiet, 50m BF Kat.D OSZKIEL Tatiana 06                                 27.16
Kobiet, 100m SF Kat.B RZEPKA Zuzanna 01                              41.91
Kobiet, 100m BF Kat.C GORYS Magdalena 04                           54.00
Kobiet, 200m SF Kat.B RZEPKA Zuzanna 01                            1:39.33
Kobiet, 200m BF Kat.C GORYS Magdalena 04                          2:01.43
Kobiet, 400m SF Kat.C OSZKIEL Wiktoria 04                            4:00.86
Kobiet, 400m SF Kat.D KILISZEWSKA Sonia 06                       4:23.41
Kobiet, 800m SF Kat.C OSZKIEL Wiktoria 04                            8:19.43
Kobiet, 4x50m BF Open KS Nautilus Jastrzębie                        1:35.69
Kobiet, 4x100m SF Open KS Nautilus Jastrzębie                      3:13.76
Mieszane, 4x50m SF 13 lat i młodsi KS Nautilus Jastrzębie     1:42.87
Mieszane, 4x50m BF 13 lat i młodsi KS Nautilus Jastrzębie     1:50.96
 

Srebrne medale zdobyli
Mężczyzn, 100m SF Kat.C DUDA Błażej 04                                  51.46
Mężczyzn, 100m SF Kat.D MIK Miłosz 05                                     50.60
Dziewcząt, 25m AP Kat.D OSZKIEL Tatiana 06                            10.25
Dziewcząt, 25m AP Kat.E LOTKO Maja 07                                   12.75
Kobiet, 50m BF Kat.C PACYNA Emilia 04                                     24.99
Kobiet, 50m SF Kat.C GORYS Magdalena 04                               21.95
Kobiet, 50m SF Kat.D KILISZEWSKA Sonia 06                            23.59
Kobiet, 50m BF Kat.E GRANAT Martyna 07                                 34.13
Kobiet, 50m SF Kat.E KWAPISZ Martyna 07                                27.92
Kobiet, 100m BF Kat.B KILISZEWSKA Stefania 02                     55.50
Kobiet, 100m IM Kat.C PACYNA Emilia 04                                  50.84
Kobiet, 100m SF Kat.E KWAPISZ Martyna 07                            1:05.11
Kobiet, 100m BF Kat.E LOTKO Maja 07                                     1:14.21
Kobiet, 200m SF Kat.C OSZKIEL Wiktoria 04                            1:53.02
Kobiet, 200m SF Kat.E KWAPISZ Martyna 07                            2:20.95
Kobiet, 400m SF Kat.E KWAPISZ Martyna 07                            5:05.29
 

Brązowe medale zdobyli

Mężczyzn, 50m SF Kat.C DUDA Błażej 04                                   22.98
Mężczyzn, 100m BF Kat.D PELACZYK Jakub 05                        53.28
Mężczyzn, 200m BF Kat.D SZAJTER Jakub 05                          2:06.82
Mężczyzn, 400m SF Kat.D MIK Miłosz 05                                   4:14.89
Dziewcząt, 25m AP Kat.E GRANAT Martyna 07                            14.46
Kobiet, 50m SF Kat.C PACYNA Emilia 04                                       22.50
Kobiet, 50m SF Kat.E LOTKO Maja 07                                           31.26
Kobiet, 100m SF Kat.C PACYNA Emilia 04                                    50.27
Kobiet, 100m SF Kat.D OSZKIEL Tatiana 06                                  55.45
Kobiet, 100m SF Kat.E LOTKO Maja 07                                      1:13.86
Kobiet, 200m SF Kat.D KILISZEWSKA Sonia 06                               2:00