Niedziela, 1 września 2024

imieniny: Bronisławy, Idziego, Bronisza

4:0 z HC GKS Katowice. JKH w dobrej formie

15.10.2012 00:00 | 1 komentarz | dam

Kolejne zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie w niedzielnym meczu z drużyną HC GKS Katowice. Wynik 0:1 utrzymywał się aż przez 50 minut. Dopiero pod koniec spotkanie jastrzębianie urządzili sobie festiwal goli.

Podobnie jak w poprzednim meczu, wynik spotkania otworzył już na samym początku Mateusz Danieluk. Katowiczanie stawiali jednak opór i przez większą część meczu żadna z drużyn nie zdobyła bramki. Bramkarze z obu stron mieli jednak sporo okazji do wykazania się swoimi umiejętnościami.

Dopiero w trzeciej tercji udało się przełamać wynik. Wykorzystując osłabienie przeciwnika w 53. minucie do bramki gospodarzy trafił Kamil Górny. Zwycięstwo Jastrzębia było już prawie pewne, ale jastrzębianie nie zamierzali odpuszczać wyniku. W 58. minucie po raz kolejny gola strzelił Mateusz Danieluk, a niespełna minutę później jeszcze jednego dołożył Radek Prochazka.

HC GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
0:1 (1:12) Danieluk - Lipina - Prochazka
0:2 (53:51) Górny - Zatko - Lipina 5/4
0:3 (58:15) Danieluk - Lipina - Kral
0:4 (58:56) Prochazka - Bryk - Labryga

HC GKS Katowice: Kalemba - Bychawski, Cescon, Drzewiecki, Chwedoruk, Sucharski – Krokosz, Bigos, Popko, Bepierszcz, Wiecki – Preece, Gwiżdż, Pawlik, Komorski, Guzik – Śmiełowki, Szymański, Radwan, Maćkowiak, Grobarczyk.

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski - Zatko, Górny, Danieluk, Kral, Kapica – Dąbkowski, Pastryk, Maciej Rompkowski, Prochazka, Urbanowicz – Bryk, Labryga, Kulas, Lipina, Bordowski - Mateusz Rompkowski, Sulka, Salamon, Kąkol, Kogut.