Sobota, 3 sierpnia 2024

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Wyjątkowa Zuzia siedem razy z rzędu najlepsza!

07.07.2022 15:00 | 0 komentarzy | kama

Reprezentantka Klub Tańca Towarzyskiego Rewia Zuzanna Petryszak, siedmiokrotna złota medalistka w kategorii 10-11 lat Solo Dance w tańcu towarzyskim.

Zuzanna Petryszak, siedmiokrotna złota medalistka w kategorii 10-11 lat Solo Dance w tańcu towarzyskim. Fot. MDK Racibórz

Zuzia reprezentuje Klub Tańca Towarzyskiego Rewia (działający przy MDK) na ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego. W tym roku szkolnym wystąpiła w kl. H na OTTT Silesian Cup w Dobrzeniu Wielkim - 10.10.2021r., 27.03.2022r. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kędzierzynie Koźlu „Roztańczeni na Wiosnę”, następnie 9 kwietnia na turnieju w Tarnowskich Górach – Mistrzostwa ziemi Tarnogórskiej w Tańcu Towarzyskim w kategoriach SOLO. W tymże turnieju wyróżniona została również uczestnictwem w kat. OPEN, w której należy wykazać się umiejętnościami dodatkowychczte rech tańców, w tej kategorii Zuzia uplasowała się na IV miejscu.

24 kwietnia zdobywając szósty raz z rzędu I miejsce w kl. H, decyzją komisji sędziowskiej awansowała do kl. G na IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Będzińskiego.

Pierwszy start w nowej klasie również uwieńczony został złotym medalem, a było to 18 czerwca na Ogólnopolskim Tanecznym Festiwalu Asów w Sosnowcu.

Zuzia jest wyjątkowo systematyczna i pracowita, co przekłada się na sukcesy.

Trenerem tancerki jest Regina Bernat - nauczyciel tańca w Młodzieżowym Domu Kultury.