Poniedziałek, 17 czerwca 2024

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

22.05.2022 18:32 | 0 komentarzy | ak, AgaKa

Zdobywanie nowych doświadczeń boiskowych jest niezwykle ważne w procesie szkolenia młodych piłkarzy. Cieszy fakt, że większość drużyn poważnie traktuje rywalizację w swoich kategoriach wiekowych i bez taryfy ulgowej walczy o każdy mistrzowski punkt. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trampkarze młodsi C2III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki IX kolejki (21/22.05.2022)

  • Szczerbice – GMKS Nędza 9:0 (2:0)
  • Jastrzębie – Winners Gołkowice 5:2 (2:0)
  • WSP Wodzisław Śląski – Markowice 8:0 (5:0)
  • Moszczenica – Rogów 3:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie82427:6
2.WSP Wodzisław Śląski82159:11
3.Szczerbice81330:18
4.Moszczenica81027:24
5.Winners Gołkowice81016:33
6.Markowice7710:23
7.Rogów757:22
8.GMKS Nędza807:46

Zapowiedź X kolejki (25.05.2022)

Rogów – Jastrzębie (śr 17:00), Markowice – Moszczenica (śr 17:00), GMKS Nędza – WSP Wodzisław Śląski (śr 17:00), Winners Gołkowice – Szczerbice (śr 17:00).

Zapowiedź XI kolejki (27/29.05.2022)

Moszczenica – GMKS Nędza (pt 18:00), Rogów – Winners Gołkowice (sb 10:00), Jastrzębie – Markowice (sb 15:00), WSP Wodzisław Śląski – Szczerbice (nd 10:00).


Trampkarze młodsi C2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (21.05.2022)

  • Czyżowice – Tworków 2:1 (2:0)
  • Czernica – Krzyżkowice 0:0
  • Unia Racibórz – Rafako Racibórz 6:1 (1:0)
  • Studzienna – pauza

Wyniki zaległych meczów II kolejki (17/18.05.2022)

  • Czyżowice – Krzyżkowice 7:1 (4:0)
  • Czernica – Rafako Racibórz 3:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czyżowice71833:16
2.Krzyżkowice71629:14
3.Tworków71543:11
4.Unia Racibórz71235:14
5.Czernica7715:15
6.Rafako Racibórz7316:30
7.Studzienna602:73

Zapowiedź IX kolejki (28.05.2022)

Tworków – Studzienna (sb 10:00), Krzyżkowice – Czyżowice (sb 10:00), Rafako Racibórz – Czernica (sb 10:00), Unia Racibórz – pauza.


Trampkarze młodsi C2 – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki VII kolejki (21/22.05.2022)

  • Jastrzębie II – Żory 17:0 (11:0)
  • Rydułtowy – Świerklany 6:1 (5:1)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie II51544:4
2.Rydułtowy51229:8
3.Żory5626:35
4.Odra Centrum Wodzisław Śląski4110:34
5.Świerklany517:35

Zapowiedź VIII kolejki (28.05.2022)

Świerklany – Jastrzębie II (sb 10:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Rydułtowy (sb 10:00), Żory – pauza.


Trampkarze młodsi C2 – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki VII kolejki (21/22.05.2022)

  • Jejkowice – UKS Ruptawa 12:3 (7:2)
  • Gotartowice – Gołkowice 9:0 (5:0)
  • Rowień – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rowień51534:3
2.Gotartowice5927:8
3.UKS Ruptawa5935:20
4.Jejkowice5626:26
5.Gołkowice600:65

Zapowiedź VIII kolejki (28.05.2022)

UKS Ruptawa – Rowień (sb 10:00), Gołkowice – Jejkowice (sb 10:00), Gotartowice – pauza.

(ak)