Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Pozbądź się długów raz na zawsze i wrócić do normalnego życia!

13.01.2021 10:15 | 0 komentarzy | EK

Z długami borykają się miliony Polaków. Ludzie popadają w długi na skutek różnych okoliczności. Czasami to efekt braku roztropności w zaciąganiu zobowiązań, a czasami splot różnych, nierzadko tragicznych, okoliczności. Sytuacji w tej kwestii nie poprawił także lockdown związany z epidemią koronawirusa. Także należysz do osób, które posiadają długi? Nie trać nadziei. Z tej sytuacji jest wyjście – upadłość konsumencka.

Pozbądź się długów raz na zawsze i wrócić do normalnego życia!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśłi wpadłeś w pętlę zadłużenia i nie widzisz szansy na spłatę zaciągniętych zobowiązań, możesz ogłosić upadłość konsumencką. Celem tego postępowania jest oddłużenie niewypłacalnego konsumenta, czyli osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej.

Ogłoszenie bankructwa sprawia, że osoba fizyczna zostaje uwolniona od zobowiązań finansowych. Jeżeli sąd uzna Twoje argumenty, wydane zostanie postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Postępowania egzekucyjne wobec dłużnika zostają zawieszone, a z momentem uprawomocnienia się postanowienia o ogłoszeniu upadłości osoby fizycznej zostają umorzone.

Od momentu, w którym w życie weszły przepisy upraszczające całą procedurę upadłościową, już ponad 20 000 osób pozbyło się długów! 

Kancelaria FINFOCUS ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką. Znajdujemy dla naszych klientów najlepsze rozwiązania, pomagamy skompletować dokumenty i przeprowadzamy przez proces upadłości, tak by wiązał się on dla Ciebie z jak najmniejszym stresem. Jeśli masz dość telefonów od windykatorów, ciągłego strachu i zamartwiania się - pomożemy Ci.

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to skuteczne pozbycie się długów i dobry start w lepsze życie. 

Materiał zewnętrzny