Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Naczelnik Wojnarowski pożegnał się z urzędem aplikacją o Raciborzu

30.09.2020 16:09 | 0 komentarzy | ma.w

Na wrześniowej sesji prezydent Polowy podziękował byłemu już szefowi wydziału informacji i promocji w magistracie Marcinowi Wojnarowskiemu. Ten doprowadził do uruchomienia nowej aplikacji internetowej o Raciborzu, bezkosztowej dla budżetu.

Naczelnik Wojnarowski pożegnał się z urzędem aplikacją o Raciborzu
Marcin Wojnarowski do końca września 2020 roku naczelnik wydziału informacji i promocji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nową aplikacją zawierającą informacje o Raciborzu i m.in. jego atrakcjach turystycznych pochwalił się na sesji naczelnik wydziału edukacji Krzysztof Żychski. Aplikacja jest dostępna pod adresem https://visitpoland.online/raciborz/. Pomysłodawcą udziału Raciborza w tym projekcie był Marcin Wojnarowski, który - jak podkreślił Żychski - mocno się zaangażował w ten temat. - To był jego autorski projekt, bardzo dobra oferta. W okolicznych miastach tego nie ma i kosztuje nas to zero złotych - zaznaczył Żychski.

Prezydent Dariusz Polowy podziękował w tym momencie sesji nieobecnemu już w magistracie Wojnarowskiemu, z którym rozstał się we wrześniu. Były szef wydziału informacji kończy swą pracę na Batorego z końcem tego miesiąca. Oficjalnie odszedł za porozumieniem stron, ani pracodawca, ani podwładny nie chcieli podać przyczyn decyzji o rozwiązaniu umowy.

Ciekawy tego, co się dzieje obecnie z naczelnikiem Wojnarowskim, był na sesji radny Piotr Klima. Spodobał mu się projekt aplikacji miejskiej i chciałby, żeby Miasto nadal korzystało z "twórczej działalności tego urzędnika".

Nowa aplikacja internetowa o Raciborzu

Ludzie:

Marcin Wojnarowski

Marcin Wojnarowski

Naczelnik Wydziału Informacji i Promocji UM Racibórz