SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie wywiózł cenny remis z bardzo trudnego terenu, natomiast ROW Rybnik odniósł niezwykle ważne zwycięstwo, które pozwoliło mu odbić się od dna. W niższych klasach rozgrywkowych dużo ciekawych rezultatów, zawirowań i przetasowań. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XXXI kolejki (27/29.04.2019)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie 2:2 (1:2)
- Tyski Sport – Wigry Suwałki 5:0 (3:0)
- Warta Poznań – Odra Opole 2:1 (1:0)
- ŁKS Łódź – Raków Częstochowa 2:0 (2:0)
- Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)
- Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)
- Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
- Stal Mielec – Chrobry Głogów 5:1 (3:0)
- Garbarnia Kraków – Gieksa Katowice (pn 17:00)
Wyniki XXX kolejki (24.04.2019)
- GKS Jastrzębie – Bytovia Bytów 4:0 (1:0)
- Gieksa Katowice – Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
- Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
- Sandecja Nowy Sącz – Tyski Sport 1:3 (0:1)
- Odra Opole – Stal Mielec 1:1 (1:0)
- Wigry Suwałki – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
- Chrobry Głogów – Garbarnia Kraków 3:0 (1:0)
- Chojniczanka Chojnice – Warta Poznań 0:2 (0:2)
- Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 31 | 68 | 51:18 |
2. | ŁKS Łódź | 31 | 62 | 51:20 |
3. | Stal Mielec | 31 | 55 | 47:22 |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 31 | 51 | 31:21 |
5. | GKS Jastrzębie | 31 | 45 | 37:34 |
6. | Tyski Sport | 31 | 43 | 45:36 |
7. | Podbeskidzie B-B | 31 | 43 | 46:42 |
8. | Puszcza Niepołomice | 31 | 41 | 32:39 |
9. | Termalica Nieciecza | 31 | 40 | 39:41 |
10. | Chojniczanka Chojnice | 31 | 38 | 43:44 |
11. | Warta Poznań | 31 | 38 | 30:40 |
12. | Odra Opole | 31 | 36 | 41:51 |
13. | Chrobry Głogów | 31 | 36 | 26:36 |
14. | Stomil Olsztyn | 31 | 34 | 32:37 |
15. | Bytovia Bytów | 31 | 33 | 41:46 |
16. | Gieksa Katowice | 30 | 31 | 30:41 |
17. | Wigry Suwałki | 31 | 31 | 35:52 |
18. | Garbarnia Kraków | 30 | 21 | 19:56 |
Zapowiedź przełożonego meczu XXXIII kolejki (01.05.2019)
Tyski Sport – GKS Jastrzębie (śr 18:00).
Zapowiedź XXXII kolejki (03/05.05.2019)
Chrobry Głogów – Warta Poznań (pt 18:00), Gieksa Katowice – Stal Mielec (pt 20:45), Raków Częstochowa – Tyski Sport (sb 19:00), Odra Opole – Bytovia Bytów (sb 19:45), Termalica Nieciecza – Garbarnia Kraków (sb 20:00), GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź (sb 20:45), Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz (nd 17:00), Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 18:00), Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn (nd 19:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XXXI kolejki (27/28.04.2019)
- Olimpia Grudziądz – ROW Rybnik 1:2 (1:1)
- Ruch Chorzów – Elana Toruń 1:2 (1:2)
- Skra Częstochowa – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
- Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola 0:0
- Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
- GKS Bełchatów – Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
- Radomiak Radom – Błękitni Stargard 0:1 (0:0)
- Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)
Wyniki XXX kolejki (24.04.2019)
- ROW Rybnik – GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
- Resovia Rzeszów – Ruch Chorzów 1:0 (0:0)
- Znicz Pruszków – Rozwój Katowice 0:2 (0:1)
- Elana Toruń – Skra Częstochowa 2:1 (0:0)
- Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)
- Widzew Łódź – Radomiak Radom 0:0
- Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
- Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg 3:0 (2:0)
- Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz 3:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radomiak Radom | 31 | 55 | 59:22 |
2. | GKS Bełchatów | 31 | 54 | 36:17 |
3. | Elana Toruń | 31 | 53 | 45:31 |
4. | Widzew Łódź | 31 | 52 | 43:24 |
5. | Olimpia Grudziądz | 31 | 50 | 59:42 |
6. | Pogoń Siedlce | 31 | 47 | 51:39 |
7. | Stal Stalowa Wola | 31 | 45 | 41:41 |
8. | Resovia Rzeszów | 31 | 43 | 37:40 |
9. | Górnik Łęczna | 31 | 43 | 42:49 |
10. | Znicz Pruszków | 31 | 43 | 44:52 |
11. | Skra Częstochowa | 31 | 40 | 29:42 |
12. | Błękitni Stargard | 31 | 36 | 37:50 |
13. | Olimpia Elbląg | 31 | 34 | 24:35 |
14. | Gryf Wejherowo | 31 | 34 | 41:56 |
15. | Siarka Tarnobrzeg | 31 | 33 | 29:50 |
16. | ROW Rybnik | 31 | 32 | 25:37 |
17. | Ruch Chorzów | 31 | 31 | 36:39 |
18. | Rozwój Katowice | 31 | 31 | 32:44 |
Zapowiedź XXXII kolejki (04/05.05.2019)
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa (sb 14:00), ROW Rybnik – Olimpia Elbląg (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków (sb 17:00), Resovia Rzeszów – Olimpia Grudziądz (sb 17:00), Pogoń Siedlce – Radomiak Radom (sb 17:00), Widzew Łódź – Ruch Chorzów (sb 19:10), Elana Toruń – GKS Bełchatów (nd 13:05), Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice (nd 17:00), Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg (nd 17:00).
IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)
Wyniki XXII kolejki (27.04.2019)
- Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica 4:0 (3:0)
- Dąb Gaszowice – Płomień Połomia 6:4 (2:1)
- Czechowice-Dziedzice – Unia Racibórz 4:1 (1:0)
- Wilki Wilcza – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (0:1)
- Czaniec – Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0)
- Goczałkowice – Tyski Sport II 2:2 (1:2)
- Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek 3:0 (2:0)
- Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 22 | 44 | 36:14 |
2. | Decor Bełk | 22 | 43 | 46:28 |
3. | Kuźnia Ustroń | 22 | 42 | 44:21 |
4. | Drzewiarz Jasienica | 22 | 40 | 36:24 |
5. | Tyski Sport II | 22 | 39 | 38:28 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 22 | 36 | 31:21 |
7. | Czechowice-Dziedzice | 22 | 34 | 39:26 |
8. | Wilki Wilcza | 22 | 30 | 34:38 |
9. | Radziechowy-Wieprz | 22 | 29 | 28:23 |
10. | Goczałkowice | 22 | 25 | 27:30 |
11. | Podbeskidzie B-B II | 22 | 25 | 26:37 |
12. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 22 | 22 | 32:31 |
13. | Unia Racibórz | 22 | 22 | 28:39 |
14. | Spójnia Landek | 22 | 22 | 21:33 |
15. | Dąb Gaszowice | 22 | 22 | 28:52 |
16. | Płomień Połomia | 22 | 7 | 22:71 |
Zapowiedź XXIII kolejki (01.05.2019)
Goczałkowice – Czaniec (śr 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Drzewiarz Jasienica (śr 12:30), Unia Racibórz – Wilki Wilcza (śr 17:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Tyski Sport II (śr 17:00), Płomień Połomia – Polonia Łaziska Górne (śr 17:00), Czechowice-Dziedzice – Decor Bełk (śr 17:00), Spójnia Landek – Dąb Gaszowice (śr 17:00), Kuźnia Ustroń – Radziechowy-Wieprz (śr 17:00).
Zapowiedź XXIV kolejki (04/05.05.2019)
Dąb Gaszowice – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Decor Bełk – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Płomień Połomia (sb 17:00), Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Spójnia Landek (sb 17:00), Goczałkowice – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Wilki Wilcza – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Tyski Sport II – Unia Racibórz (nd 11:00).