Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Siatkarskie sukcesy radlinian

15.06.2016 21:51 | 0 komentarzy | KP

Reprezentanci SK JSW KOKS Radlin mają za sobą kolejne udane starty, zarówno w rozgrywkach siatkówki plażowej, jak i minisiatkówce.

Mistrzami Śląska młodzików w siatkówce plażowej zostali Dominik Wróblewski i Kamil Konieczny, uzyskując jednocześnie awans do półfinału mistrzostw Polski. W turnieju finałowym w kategorii kadetów w Będzinie rywalizowało 12 najlepszych śląskich par. Dzięki bardzo dobrej postawie, para Granieczny/Bugajski zajęła czwarte miejsce premiowane awansem do półfinału Mistrzostw Polski. Sukcesami zakończyły się również starty radlińskich drużyny w rozgrywkach minisiatkówki "Kinder + Sport 2016" w województwie śląskim. W kategorii dwójek, Maksymilian Granieczny, Marek Ryszka i Dawid Krypczyk zdobyli srebrny medal i awansowali do rozgrywek o mistrzostwo Polski. W kategorii czwórek, Dominik Komorek, Mateusz Buchta, Marcin Martyna, Wojciech Nowosielski oraz Marcin Orzelski zajęli szóste miejsce.