Niedziela, 4 sierpnia 2024

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

Łamator na Pucharze Polski

24.10.2014 14:34 | 0 komentarzy | kozz

W sobotę i w niedzielę odbył się w Katowicach Puchar Polski w Ju-Jitsu seniorów oraz kadetów JJIF Ne-waza, JJIF Fighting.

Na tej dwudniowej imprezie zaprezentowali się także reprezentanci raciborskiego klubu brazylijskiego ju-jitsu Łamator. Kadeci trenowani pod okiem Michała Musioła wywalczyli w walce w parterze dwa medale. Złoty medal Karol Łamaza kat. 45 kg oraz Mateusz Smoleń brązowy w kat 60 kg. Poza miejscami medalowymi znaleźli się Antoni Belik oraz Dominik Szelwicki. Seniorzy trenowani przez Tomasza Jabłonkę zdobyli 4 medale. W konkurencji ne-waza (walka w parterze) brązowe medale zdobyli Kamil Tarnawski kat.77 kg oraz Mariusz Magda kat 69 kg. Mariusz Magda w drugim dniu zawodów wystartował w konkurencji fighting (walka z uderzeniami) gdzie zdobył złoto w kategorii 69 kg oraz brąz w kat 77 kg.