Niedziela, 4 sierpnia 2024

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

Przełamanie siatkarzy Rafako. Akademicy z Raciborza pokonali UKS Strzelce Opolskie

19.10.2014 18:16 | 0 komentarzy | MAD

AZS Rafako zagrało tym razem w hali w Rudniku. Zastępczy obiekt okazał się dla podopiecznych Radosława Gorskiego bardzo szczęsliwy. Siatkarze z Raciborza pokonali sąsiadujących z nimi w tabeli zawodników UKS Strzelce Opolskie 3:1.

Pierwszy set nie stanowił dla akademików z Raciborza problemu - wygrali wysoko 25 do 15. Zwyciestwo w drugim nie przyszło im z tak ogromną łatwoscią, bowiem zwyciężyli 25:21. W trzecim secie wiatru w żagle nabrali goście, którzy niespodziewanie poradzili sobie z AZS Rafako, wygrywając 25 do 19. W kolejnej odsłonie dobrą dyspozycją znów wykazali się gospodarze. Zagrali bardzo ofensywnie, poprawili zagrywkę i przyjęcie, co poskutkowało wygraną seta 25:14, oraz całego spotkania 3:1. Dzięki triumfowi i zapisaniu na swoim koncie cennych punktów, siatkarze z Raciborza wspięli się o oczko wyżej w tabeli II ligi. UKS Strzelce Opolskie zajmuje ostatnie miejsce.