Niedziela, 4 sierpnia 2024

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

[FOTO] Cztery gole, trzy czerwone kartki. Wygrana Stali

05.10.2014 19:34 | 7 komentarzy | kozz

W niedzielę na stadionie miejskim w Kuźni Raciborskiej rozegrano mecz raciborskiej A klasy pomiędzy miejscową Stalą a Startem Pietrowice Wielkie.

Rywalizacja dobrze potoczyła się po myśli drużyny gospodarzy, którzy w 9. minucie objęli prowadzenie po golu Marcina Hómina. Po pół godzinie gry wynik został podwyższony przez Damiana Kiliana, a na 3:0 tuż przed przerwą strzelił Kamil Kazimierz. W drugiej części padł tylko jeden gol - honorowych dla gości, a do bramki trafił Dawid Węgrzyn.

Sędzia Adam Nowak do spółki z asystentami musieli także napominać zawodników za nieodpowiednie zachowanie się na boisku. W konsekwencji plac gry przed czasem opuścić musieli Damian Kilian (Stal) oraz Dawid Chluba i Bartosz Fabijanowicz.

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Start Pietrowice Wielkie 3:1 (3:0)
Marcin Hómin 9., Damian Kilian 30., Kamil Kazimierz 43. - Dawid Węgrzyn 83.

Żółte kartki: Wiączek, D.Kilian, Forysz, Kot (wszyscy Kuźnia) - Węgrzyn, Górny, Fabijanowicz, Haras (wszyscy Pietrowice)

Czerwone kartki: D.Kilian (90.+4. Kuźnia) - Chluba (67. Pietrowice), Fabijanowicz (72. Pietrowice)

Sędziowali: Adam Nowak, Robert Wala, Jan Stanienda (KS Racibórz)

Kuźnia: Herok - Żak, Kocur, Kazimierz, W.Kilian, Todoruk, D.Kilian, Kot, Miś (12. Wiączek), Hómin, Gławenda (70. Forysz). Ponadto: Sobalak, Puzio. Trener: Henryk Manek.

Pietrowice: Chluba - Nieckarz, Fabijanowicz, Marcinek, Górny, Kopiec, Skowronek, Węgrzyn, Pączko, Krzemień (46. Miazga), Bednarz (65. Haras). Ponadto: Muszalik. Trener: Marek Klobuczek.