Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

RSS

19.01.2023 19:14 | 0 komentarzy | FK

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o trwających pracach zmierzające do jak najszybszego usunięcia trudności związanych z korzystaniem z aplikacji IRZplus zgłaszanych przez jej użytkowników.

Aplikacja IRZplus. ARiMR informuje o pracach usprawniających działanie
ARiMR informuje o pracach mających na celu zlikwidować problemy z aplikacją. Foto podglądowe www.pexels.com Cottonbro Studio
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Trwają prace zmierzające do jak najszybszego usunięcia trudności związanych z korzystaniem z aplikacji IRZplus zgłaszanych przez jej użytkowników. Od wdrożenia nowego systemu – 9 stycznia 2023 r. - obserwuje się znaczną poprawę jego działania – zwiększenie wydajności i dostępności. Trudności z działaniem tej aplikacji wynikają z równoczesnego prowadzenia wielu złożonych procesów, m.in. migracji danych; przetwarzania informacji zawartych w zgłoszeniach; uruchomienia nowych rejestrów dla nieewidencjonowanych dotychczas gatunków zwierząt; wdrożenia rejestru stref ASF oraz modułów służących do kontroli i zamawiania środków identyfikacji. Eksperci z firmy zewnętrznej, którzy stworzyli ten system, nieustannie pracują nad poprawieniem jego działania - czytamy w informacji ARIMR.

Gdzie zgłaszać nieprawdiłowości?

- O nieprawidłowościach prosimy informować drogą elektroniczną na adres: arimr_hd@arimr.gov.pl. W wiadomości powinien znaleźć się dokładny opis sytuacji z dołączonym zrzutem ekranu komputera, który zobrazuje zaistniały problem. Dzięki takim informacjom od użytkowników, eksperci będą mogli zdiagnozować występujące trudności i rozwiązywać je w możliwie najkrótszym czasie - czytamy na stronie https://www.gov.pl/web/arimr

Agencja przeprasza za wszelkie niedogodności i prosi o śledzenie komunikatów na stronie: https://www.gov.pl/web/arimr/komunikaty-2025.

Agencja informuje, że wdrożenie nowej aplikacji IRZplus było konieczne, ponieważ nowe przepisy dotyczące identyfikacji i rejestracji zwierząt zwiększyły liczbę gatunków, które muszą być zgłaszane do ARiMR.