imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Rambo dał komplet punktów Bełkowi [ZDJĘCIA]

10.04.2017 08:15 | 0 komentarzy | pm

LKS Bełk nadal liderem czwartoligowych rozgrywek.

Ciężki mecz mają za sobą piłkarze LKS Bełk. Podopieczni Jarosława Kupisa podejmowali na swoim boisku ekipę Szczakowianki z Jaworzna. Kibice miejscowych długo musieli czekać na bramkę, która udowodniłaby wyższość piłkarzy z Bełku nad swoimi rywalami, co pokazuje chociażby ligowa tabela, czy pierwszy mecz obu ekip, który LKS wygrał 3:1. Ostatecznie i tym razem piłkarze z Bełku okazali się lepsi. Bramkę na wagę trzech punktów, w 88. minucie, zdobył Damian Olczak, czyli popularny Rambo, która na boisku zameldował się w 55. minucie. Dzięki tej wygranej zawodnicy Kupisa pozostali na pozycji lidera IV-ligowej tabeli. Już w najbliższy weekend, LKS powalczy o kolejne ligowe punkty. Tym razem na wyjeździe zmierzy się z ekipą Spójnia Landek.

LKS Bełk – Szczakowianka Jaworzno 1:0 (0:0)