Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

RSS

Ja takiego Kościoła właśnie chcę. Świadomego, poranionego, ale przemienionego przez Miłosierdzie Boga
Ja takiego Kościoła właśnie chcę. Świadomego, poranionego, ale przemienionego przez Miłosierdzie Boga

Prawie dorosły facet uczył się służby od dziesięcioletnich ministrantów
Prawie dorosły facet uczył się służby od dziesięcioletnich ministrantów

Czy faktycznie żyjemy tak, że miłość jest znakiem, dzięki któremu inni ludzie nas rozpoznają jako chrześcijan?
Czy faktycznie żyjemy tak, że miłość jest znakiem, dzięki któremu inni ludzie nas rozpoznają jako chrześcijan?

Jeśli moje pomysły na Kościół są wyłącznie moje, to niech mnie Bóg broni, żebym je zrealizował
Jeśli moje pomysły na Kościół są wyłącznie moje, to niech mnie Bóg broni, żebym je zrealizował

Trzeba nam mniej tęsknić, a więcej budować. Kilka słów o tym, jaki Kościół powinniśmy tworzyć
Trzeba nam mniej tęsknić, a więcej budować. Kilka słów o tym, jaki Kościół powinniśmy tworzyć

Trafić na ludzi, którzy w środku tego całego bałaganu przeżywają swoje osobiste spotkanie z Chrystusem
Trafić na ludzi, którzy w środku tego całego bałaganu przeżywają swoje osobiste spotkanie z Chrystusem

Mocno wierzę w to, że uda nam się ukształtować taki Kościół - pociągający innych do siebie
Mocno wierzę w to, że uda nam się ukształtować taki Kościół - pociągający innych do siebie

Trwanie w Kościele jest dla mnie niekiedy po ludzku bardzo trudne
Trwanie w Kościele jest dla mnie niekiedy po ludzku bardzo trudne

Nawet gdy jest noc czy niepogoda, nie oznacza to, że Słońca nie ma
Nawet gdy jest noc czy niepogoda, nie oznacza to, że Słońca nie ma

Mój Kościół ma rysy
Mój Kościół ma rysy

Niech Kościół nas wszystkich połączy w miłości do Boga i siebie nawzajem
Niech Kościół nas wszystkich połączy w miłości do Boga i siebie nawzajem

Bóg wyposażył wierzących w supermoc
Bóg wyposażył wierzących w supermoc

Marzę o Kościele, który przyznaje się do błędów i stara się je naprawić
Marzę o Kościele, który przyznaje się do błędów i stara się je naprawić

Bądźmy takimi chrześcijanami, by inni ludzi patrząc na nas mogli zawołać: "Patrzcie, jak oni się miłują!"
Bądźmy takimi chrześcijanami, by inni ludzi patrząc na nas mogli zawołać: "Patrzcie, jak oni się miłują!"

Czy Kościół naszych marzeń to Kościół, o jakim marzy Bóg?
Czy Kościół naszych marzeń to Kościół, o jakim marzy Bóg?

Młody ksiądz o Kościele: "Mam nadzieję, że… w nim umrę, a raczej że zostanę w nim na zawsze"
Młody ksiądz o Kościele: "Mam nadzieję, że… w nim umrę, a raczej że zostanę w nim na zawsze"

Marzę o Kościele, w którym wierzący będą rozmawiać ze sobą i z osobami niewierzącymi
Marzę o Kościele, w którym wierzący będą rozmawiać ze sobą i z osobami niewierzącymi

zobacz więcej newsów...