Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Tauron wydał ważny komunikat dla bezpieczeństwa mieszkańców Pszowa i okolic

13.04.2021 09:58 | 2 komentarze | ż

Komunikat dotyczy zagubionej legitymacji służbowej kontrolera Tauronu. Na wszelki wypadek unieważniono legitymację o tym numerze, tak aby osoba nieuprawniona, która weszłaby w posiadanie dokumentu, nie mogła wykorzystać go w niecnym celu.

Tauron wydał ważny komunikat dla bezpieczeństwa mieszkańców Pszowa i okolic
Kontrola licznika (zdjęcie poglądowe, fot. Tauron Dystrybucja).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komunikat spółki Tauron Dystrybucja:

Unieważnienie legitymacji służbowej nr 01898/TDP

Unieważnia się Legitymację służbową kontrolującego o numerze 01898/TDP wydaną przez TAURON Dystrybucja.

Na terenie miejscowości Pszów zagubiona została legitymacja służbowa do przeprowadzania kontroli TAURON Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. o numerze 01898/TDP.

Legitymacja ta została unieważniona, a osoba, która będzie używała legitymacji o powyższym numerze nie jest przedstawicielem TAURON Dystrybucja.

Każdy przedstawiciel TAURON Dystrybucja wykonujący kontrolę posiada ważną legitymację służbową z unikatowym numerem, której wiarygodność można potwierdzić na infolinii 32 6060616.

Wzór legitymacji służbowej publikujemy poniżej.

Ważne, aby nie dać się oszukać!

Podczas kontroli np. nielegalnego poboru energii elektrycznej w danym lokalu są dwaj pracownicy. To osoby wyposażone w specjalne upoważnienia do przeprowadzenia czynności kontrolnych oraz w legitymacje służbowe. Na każdym takim upoważnieniu znajduje się pieczątka imienna oraz podpis i numer kontaktowy do osoby, która takie upoważnienie wystawiła, więc jest możliwość weryfikacji. W przypadkach wątpliwych można zawsze zadzwonić na numer infolinii, to jest 32 6060616 i tam potwierdzić czy dana osoba jest pracownikiem TAURON Dystrybucja.