Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Wygraj bilet na Męskie Granie w Katowicach [ROZSTRZYGNIĘCIE]

16.07.2018 18:41 | 87 komentarzy | (q)

Tego jeszcze na portalu Nowiny.pl nie było! Mamy dla Was dwie wejściówki na koncert Męskie Granie w Katowicach, który odbędzie się 21 lipca. Sponsorem biletów jest marka Żywiec.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym roku trasa Męskie Granie po raz kolejny odwiedza siedem polskich miast, w których na dwóch scenach brzmi najlepsza polska muzyka. Na scenie głównej występują muzycy od lat zaliczani do grona najlepszych rodzimych artystów: COMA, DARIA ZAWIAŁOW, Dawid Podsiadło, EABS, FISZ EMADE TWORZYWO, ILLUSION, Jazz Band Młynarski-Masecki, Kazik & Kwartet ProForma, Kortez, Krzysztof Zalewski, który zaprezentuje się także z projektem Zalewski śpiewa Niemena, KULT, LAO CHE, Lech Janerka, L.Stadt, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, NOSOWSKA, ØRGANEK, PINK FREUD, POGODNO, RALPH KAMINSKI i THE DUMPLINGS Orkiestra. Nie zabraknie również projektów specjalnych. Publiczność usłyszy Tribute to Kazik w wykonaniu FISZ EMADE TWORZYWO, Tribute to Lech Janerka w aranżacji mistrzów muzyki elektronicznej oraz projekty COMA „Czemu nas tam nie ma” i ØNA stworzony przez formację ØRGANEK. Na koncertach pojawią się także goście specjalni, którzy zostaną ujawnieni na krótko przed konkretnymi wydarzeniami.

W każdym z miast zagra również Męskie Granie Orkiestra, która wniesie do projektu prawdziwy powiew świeżości. Zespół na trasie pojawi się w składzie KORTEZ, PODSIADŁO, ZALEWSKI, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Artyści na scenie zinterpretują nie tylko jedne z najważniejszych utworów w historii polskiej muzyki, ale także te, które powstały całkiem niedawno, a mimo to już stały się ważną inspiracją. Męskie Granie Orkiestra każdorazowo wykona również singiel „Początek” promujący tegoroczną trasę.

21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1

Scena główna: EABS, FISZ EMADE TWORZYWO, Kazik & Kwartet ProForma, Kortez, LAO CHE, Natalia Przybysz, Tribute to Kazik, Męskie Granie Orkiestra

Scena Ż: Baasch, Barbara Wrońska, Ted Nemeth, The Freuders


KONKURS

Do wygrania mamy dwie wejściówki na koncert Męskie Granie w Katowicach, który odbędzie się 21 lipca.

Wystarczy:

1. polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ)

2. w komentarzu pod artykułem na nowiny.pl podać link do swojego profilu oraz adres e-mail, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

WAŻNE! Komentarz należy dodać pod artykułem na portalu Nowiny.pl a nie na Facebooku!

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 20 lipca, do godz. 12:00:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe powyżej. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ.


ROZSTRZYGNIĘCIE

Bilety na koncert otrzymują: Monika Matuszczyk oraz Bogna Wiskulska. Osoby zostały poinformowane mejlowo.