Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Jak wypromować lokalny biznes w mediach społecznościowych?

05.03.2018 08:53 | 1 komentarz | ż

Warszawa, Praga, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań, Szczecin, Lublin a teraz także Racibórz. Już 8 marca zawitają do naszego miasta "Czwartkowe Spotkania Social Media". Gościem pierwszego spotkania będzie Kuba Nagórski, który opowie jak wykorzystać media społecznościowe, by wypromować lokalny biznes. Zapraszamy na 18:00 do Pubu Raciborska Piwnica.

Jak wypromować lokalny biznes w mediach społecznościowych?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czwartkowe Spotkania Social Media to znany w całej Polsce cykl edukacyjnych wydarzeń dla przedsiębiorców, miłośników mediów społecznościowych i marketingu internetowego. Spotkania służą przede wszystkim rozwijaniu relacji, wymianie wiedzy i doświadczeń, wspieraniu inicjatyw i integracji. Wydarzenia pod marką "Czwartkowe Spotkania Social Media" organizowane są od kilku lat w największych polskich miastach. Czwartkowe spotkania to zawsze dużo eksperckiej wiedzy i dobra zabawa.

Rejestracja: https://czwartkisocialmedia.evenea.pl/

Zagadnienia, które poruszy Kuba Nagórski podczas swojego wystąpienia:

  • Przegląd mediów społecznościowych przydatnych w prowadzeniu komunikacji dla biznesu;
  • Model komunikacji biznesowej w social media;
  • Jak zdobywać ambasadorów dla swojego biznesu;
  • Co możemy zyskać gdy zaplanujemy dobrze komunikacje ze społecznością;
  • Narzędzia wspierające komunikacje w poszczególnych kanałach;
  • Case studies i sucess stories.

Kuba Nagórski - specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca. Co-founder i CMO w grupie Spindigital.pro. CEO w agencji kreatywnej kręci sie! Co-founder w Revolve Software House. Business Partner i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass. Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends). Od 2013 roku koordynuje katowickie Czwartki Social Media. Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR - Protony. Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie rozwoju młodej przedsiębiorczości.


Czwartkowe Spotkania Social Media z Kubą Nagórskim

źródło: Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu, oprac. ż