Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

KP Unia Racibórz - podsumowanie sezonu

21.06.2011 15:04 | 11 komentarzy | WiZ

Na stadionie Unii przy ul. Srebrnej odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu 2010/2011. Wyróżniającym się zawodnikom wręczono upominki i dyplomy.

Podczas uroczystość byli obecni Prezydent Miasta Raciborza Mirosław Lenk,  Hubert Kostka były zawodnik Unii (32-krotny reprezentant Polski,  mistrz Olimpijski,  mistrz Polski jako zawodnik i jako trener),  Arkadiusz Tylka dyrektor ZSOMS, Łukasz Zejdler (obecny reprezentant Polski U-19, wychowanek Unii obecnie gracz Banika Ostrava). - Honorowi goście wręczyli nagrody i życzyli klubowi dalszych sukcesów oraz wytrwałości,  a Pan Prezydent obiecał dalszą pomoc, by w niedalekiej przyszłości pokusić się o awans do II ligi - powiedział Andrzej Starzyński,  prezes KP Unia Racibórz.

Odbył się także mecz rodziców,  trenerów i działaczy,  który zakończył się wynikiem remisowym 5:5 (3:0). Bramki strzelili Roman Kowalczyk 2,  Jacek Trzeciak 2,  Józef Sromek 1- Andrzej Marców 2,  Grzegorz Gawron, Marek Kuczera,  Marek Moneta.
Pierwsza połowa to dominacja błękitnych, którzy prowadzili 3:0,  po przerwie role się odwróciły i zrobiło się 3:5. Dopiero w samej końcówce po trafieniu z karnego Trzeciaka i kontrze zakończonej bramką Sromka doszło do remisu.

"Błękitni": Szymon Kubów, Mariusz Adamiec, Roman Rajda, Roman Kowalczyk, Andrzej Walaszek, Paweł Ziemkiewicz, Tomasz Bialik, Marek Gladus, Ireneusz Tolpa, Janusz Trzeciakowski, Jacek Trzeciak, Józef Sromek, Sebastian Kołek.

"Granatowi": Franciszek Gniewek, Mariusz Boszczoń, Dariusz Binek, Stanisław Kowalczyk, Mirosław Balon, Maciej Pitry, Arkadiusz Tylka, Andrzej Starzyński, Grzegorz Gawron, Andrzej Marców, Łukasz Zejdler, Marek Kuczera, Marek Moneta.